Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Piłkarski weekend 1/2 maja 2021 r.Drukuj

Piłkarski weekend 1/2 maja 2021 r.

(GKS wreszcie z kompletem punktów, czy nie za późno?.../ Wysoka wygrana Promienia.../ GKS II wygrał z Górnikiem.../Żubr jedną bramką przegrał z Błękitnymi.../ Raba w Niedarach doznała wysokiej porażki.../) W niedzielę GKS rozegra swoje spotkanie w Rylowej. Zespoły A – klasy z naszej gminy grają w sobotę u siebie. Promień zagra w niedzielę na wyjeździe w Książnicach.

Keeza IV liga 2020/2021, grupa: małopolska (wschód)

Kolejka 20

Rylovia Rylowa - GKS Drwinia, 1 – 2 (1:2), bramki zdobywali: Oleksandr Lysenko 7' (1-0), Łukasz Kulig 24' (1-1), Dmytro Kravchuk 44' (1-2).

SG – Marek Kowalik – KS Żabno
Asystenci: Marcin Walaszek, Arkadiusz Gwóźdź

ŻK – GKS: Andrushko, Pohorilnyy, Chwastowski, Kulig, Bury 2 żółte – czerwona, Rylovia: Motylski, Stawarz, Pukal, Sikora, Ostrowski.

Rylovia Rylowa: Baran, Bachula, Ostrowski, Stawarz , Górak (Pukal 75), Łucarz, Motylski (Gofron 79), Sikora, Wojewoda, Sumara, Lysenko (Wojewoda 89), rezerwa: Dzień, ,Pawlik, Caban.

GKS Drwinia: Chillari, Bochenek, Gumuła (Zaleński 54), Bajda, Tomala, Kulig, Pohorilyy, Chwastowski (Kaczmarczyk 63), Andrushko, Bury, Kravchuk (Kaczmarski 70), rezerwa: Kozak, Jędras.

IV liga 2020/2021, TABELA

Keeza Klasa A 2020/2021, grupa: Tarnów I (Bochnia)

Kolejka 22 - 1/2 maja

Raba Niedary - Victoria Słomka, 1 - 6

Żubr Gawłówek - Błękitni Krzeczów, 2 - 3

GKS II Drwinia - Górnik Siedlec, 3 - 2 (1:0), pierwsza połowa dla GKS II, bramkę zdobył Kamil Kular. W drugiej połowie bramki dla gospodarzy zdobyli: Patryk Lany i Kamil Młynarczyk.

Gratulacje dla zespołu GKS II Drwinia!.

Klasa A 2020/2021, TABELA

Keeza Klasa B 2020/2021, grupa: Tarnów I (Bochnia)

Kolejka 12 - 2 maja

Raba II Książnice - Promień Mikluszowice, 1 - 5 (0-1), bramki:Data, Pałkowski, Kolanowski, Morajka, Ziętara.

Skład: D. Szdlowski- M. Zaremba, G. Gawlowicz, K. Data, M. Puka, K. Szydlowski, P. Mlynarz, D. Burek, P Gawlowicz, D. Palkowski, D. Kolanowski.