'
Temat dniaInwestycje Powiatu Bocheńskiego wyróżnione w konkursie Modernizacja Roku Powiat BocheńskiNa Proszowskiej powstanie Dom Sąsiedzki Gmina DrwiniaTrwa rekrutacja do Dziennego Domu Senior+ w Woli Drwińskiej
Bezpieczeństwo publiczneELEKTRYZUJĄCE USTALENIA NIK W SPRAWIE ELEKTRYCZNEJ IZERY

Trwają poszukiwania mieszkanki gminy Nowe BrzeskoDrukuj

Trwają poszukiwania mieszkanki gminy Nowe Brzesko

W związku z pojawiającymi się w obiegu nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi poszukiwanej kobiety z gminy Nowe Brzesko informujemy, że zgodnie z udzieloną redakcji informacją przez Rzecznika Prasowego KPP Proszowice sierż. szt. Katarzynę Olender – cyt. „Informuję, że nadal trwa akcja poszukiwawcza. Na chwilę obecną (12:45 30 kwietnia 2021), zaginionej nie zdołano odnaleźć".

Od 27 kwietnia trwają poszukiwania zaginionej 61 – letniej mieszkanki gminy Nowe Brzesko. Jak ustalono, kobieta ostatni raz była widziana na moście nad Wisłą w Nowym Brzesku. W trakcie prowadzonych działań poszukiwawczych na moście tym znaleziono przedmioty należące do zaginionej, które rozpoznała rodzina.


Policjanci natychmiast rozpoczęli działania poszukiwawcze. Na miejsce wezwano specjalistyczne jednostki ratownicze, w tym Jednostkę Wodno-Nurkową KMPSP Kraków ze sprzętem specjalistycznym.
Kilkudziesięciu  policjantów, w tym przewodnik z psem tropiącym oraz strażaków przeszukuje okolice jak również bada nurt rzeczny. 
 
Policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób posiadających jakiekolwiek informacje o zaginionej o zgłoszenie do dyżurnego jednostki KPP Proszowice pod nr tel. 47834200 lub najbliższej jednostki Policji.(info_KPP_Proszowice/foto_KPPSP_Proszowice)Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.