'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Nowe i najnowsze wiadomości w sprawie mostuDrukuj

Nowe i najnowsze wiadomości w sprawie mostu

W dniu dzisiejszym sprawa budowy mostu na Wiśle miała ciąg dalszy. W dzisiejszym wydaniu Kroniki Krakowskiej o godzinie 8:30 przed starym mostem w Nowym Brzesku Burmistrz Nowego Brzeska Krzysztof Madejski udzielił wywiadu dla Kroniki Krakowskiej.


Wersja dźwiękowa rozmowy w pliku AUDIO!

Sprawa budowy mostu nabiera tempa. Jednak jak informują nas przedstawiciele mieszkańców miejscowości Grobli, Świniar, Trawnik, Ispiny i Drwini z rezerwą przyjmują te informacje i postanawiają robić dalej swoje.
Cały czas trwa zbiórka podpisów pod protestem we wszystkich czterech miejscowościach. Protest ten ma być złożony na ręce wszystkich parlamentarzystów z okręgu wyborczego oraz do Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie, Ministerstwa Infrastruktury, Starostwa Powiatowego w Proszowicach i Bochni.

Mieszkańcy twierdzą, że jeżeli zajdzie potrzeba, to o swoje bezpieczeństwo będą w stanie organizować pikiety na rondzie w Świniarach aż do skutku!

W dniu 4 marca na łamach Grobla.net zamieściliśmy materiał na temat niespodziewanej, nowej koncepcji projektu, który dotyczy Świniar


O dalszych losach będziemy informować czytelników na bieżąco.

Dalsze informacje z dnia dzisiejszego w sprawie mostu na Wiśle.

KRONIKA: 08.03.2021, 18.30/ o moście od min. 11
KRONIKA: 08.03.2021, 18.30/ o moście od min. 11
Nagranie audio:

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.