'
Temat dniaWnioski NIK o eliminowaniu kierujących pod wpływem... Powiat BocheńskiFestiwal Piosenki - Integracja Malowana Dźwiękiem Gmina DrwiniaJak zmieniała się gmina Drwinia - FILM
Województwo MałopolskieSAMORZĄDOWY PROGRAM POŻYCZKOWY

Amelia - pierwsze dziecko w powiecie bocheńskim w 2021 rokuDrukuj

Amelia - pierwsze dziecko w powiecie bocheńskim w 2021 roku

W pierwszy dzień nowego 2021 roku o godzinie 6.05 w bocheńskim szpitalu na świat przyszła mała Amelka, córeczka Pani Karoliny. W chwili urodzenia ważyła 3630 gramów, mierzyła 58 cm oraz otrzymała 10 punktów w skali APGAR. Jak co roku pierwszy maluszek urodzony w naszej placówce otrzymał powitalny prezent.


Gratulację za pośrednictwem personelu szpitala, dumnym rodzicom złożył starosta Adam Korta, który życzy aby ich córeczka rozwijała się dobrze, przynosząc radość dla całej rodziny. Wraz z życzeniami i gratulacjami starosta przekazał również nagrodę w kwocie 1000 zł. Dyrektor Kycia wspólnie z kierownictwem oddziału dziękowali za zaufanie i wybór bocheńskiego szpitala.

W ubiegłym roku w bocheńskiej lecznicy odbyło się 1721 porodów, a na świat przyszło 1727 dzieci. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy, a Amelce życzymy dużo zdrowia i szczęścia.


(info/foto_powiatbocheński/MM)


Zdjęcia

  • 01_t1.jpg
  • 02_t1.jpg
  • 04_t1.jpg
  • pierwszedziecko_2021_t1.jpg

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.