'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Szkoła w Świniarach zawiesza zajęcia stacjonarneDrukuj

Szkoła w Świniarach zawiesza zajęcia stacjonarne

Urząd Gminy w Drwini podał informację o zawieszeniu zajęć stacjonarnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Świniarach w klasie VI i VII oraz oddziale przedszkolnym.


W związku z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2  w dniu 8.10.2020 u nauczyciela Zespołu  Szkolno-Przedszkolnego w Świniarach, decyzją Dyrektora w uzgodnieniu z Sanepidem, Kuratorium Oświaty oraz Organem prowadzącym zostały zawieszone zajęcia stacjonarne w klasach VI i VII Szkoły Podstawowej w Świniarach na okres: od 09.10.2020 r. do 12.10.2020 r. , a także zajęcia stacjonarne z wychowania przedszkolnego na okres: od 09.10.2020 r. do 15.10.2020 r. oraz wprowadzono nauczanie zdalne w wyżej wymienionych oddziałach.
Natomiast pozostałe oddziały uczą się w tradycyjny sposób z wykluczeniem sal, w których przebywał w.w. opiekun wraz z uczniami i przedszkolakami do czasu przeprowadzenia dekontaminacji, która planowana jest na dzień 10.10.2020.

Informujemy również, iż opiekun u którego wykryto wirus ostatni raz przebywał w placówce szkolnej 5.10.2020 w godzinach popołudniowych w oddziale przedszkolnym oraz 2.10.2020 w placówce szkolnej.


Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.