'
Temat dniaWnioski NIK o eliminowaniu kierujących pod wpływem... Powiat BocheńskiFestiwal Piosenki - Integracja Malowana Dźwiękiem Gmina DrwiniaJak zmieniała się gmina Drwinia - FILM
Województwo MałopolskieSAMORZĄDOWY PROGRAM POŻYCZKOWY

Informacyjny materiał filmowy dla kierowcówDrukuj

Informacyjny materiał filmowy dla kierowców

Skrzyżowanie ulic Trudna, Brzeska, Krzeczowska i Poniatowskiego do niedawna było jednym z najbardziej zakorkowanych miejsc na mapie drogowej Bochni. Aby temu zapobiec władze powiatu bocheńskiego zdecydowały o wprowadzeniu nietypowego rozwiązania w tym rejonie.


Pierwszy etap wprowadzonego rozwiązania to ruch okrężny wokół znajdujących się w tam zabudowań. Jeśli to rozwiązanie sprawdzi się, kolejnym etapem będzie wykupienie zabudowań.

Pomimo tego iż od wprowadzonego rozwiązania minęło już 2 miesiące, w dalszym ciągu możemy zaobserwować niedostosowywanie się kierujących do obowiązujących przepisów, a co za tym idzie stwarzania zagrożenia dla innych pojazdów korzystających z ronda.

Wspólnie z Wydziałem Ruchu Drogowego postanowiliśmy przygotować krótki filmik, można powiedzieć instruktażowo – edukacyjny, który mam nadzieję, że zwróci uwagę kierujących na wprowadzone rozwiązanie drogowe – wyjaśnia Adam Korta starosta bocheński.

Starostwo Powiatowe w Bochni składa podziękowania Komendantowi oraz Policjantom z Wydziału Ruchu Drogowego za pomoc przy realizacji materiału.


(info_powiat_bochenski)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.