Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Mecz Pucharu Polski ostatnim sprawdzianem dla GKSDrukuj

Mecz Pucharu Polski ostatnim sprawdzianem dla GKS

W dniu dzisiejszym drużyna GKS Drwinia (IV liga) zmierzyła się w rozgrywkach kolejnej edycji Pucharu Polski z zespołem Victoria Słomka.
Był to ostatni, dobry sprawdzian umiejętności piłkarzy GKS przed rundą rozgrywek ligowych, która rozpoczyna się 8 sierpnia, a przeciwnikiem GKS będzie zespół ze Słopnic z powiatu limanowskiego.

Victoria Słomka – GKS Drwinia, 1 – 3 (1:0), bramki w meczu zdobyli: Marcin Ochwat (1:0), Rafał Ciesielski (1:1), (1:2), Roman Stepankov (1:3).

SG – Rafał Gnutek – KS Bochnia
Asystenci: Patryk Zwieńczak, Wojciech Mróz.

Mecz odbył się w Słomce przy udziale ok. 100 kibiców.

W Słomce, drużyna gospodarzy, znana z ambitnej walki w każdym meczu, motywowana przez trenera Sławomira Siodlarza, sprawiła w pierwszej połowie sporo kłopotów ligowcom z Drwini.
Faktem jest, że pierwsza połowa zakończyła się jednobramkową wygraną gospodarzy i tak zespoły schodziły do szatni.

W drugiej połowie goście stanęli na wysokości zadania i oczekiwań kibiców i zrobili to, co nakazuje aktualna pozycja w rozgrywkach ligowych.