'
Temat dniaUwaga: urząd uruchamia generator do małych grantów Turystyka i RekreacjaRusza II edycja konkursu Turystyczne Skarby Małopolski Gmina DrwiniaOGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO PRACY
SportRozmowa z nowym trenerem GKS Drwinia

Jeszcze zaświeci słońce, bo Dobro jest w Małopolsce!Drukuj

Jeszcze zaświeci słońce, bo Dobro jest w Małopolsce!

Chciałbyś poczuć się jak bohater, który ratuje sobie i innym życie? Wiedzieć, że masz wpływ na to, że inni dzięki Tobie czują się bezpiecznie? To proste. Wystarczy, że założysz maseczkę, zachowasz dystans społeczny, będziesz często myć i dezynfekować ręce! Tylko tyle i aż tyle!


Tych kilka prostych zasad zmniejsza ryzyko zarażenia się wirusem wywołanym COVID-19! . Respektowanie tych zaleceń świadczy o naszej solidarności i współodpowiedzialności za nas wszystkich. To naprawdę niewiele by chronić siebie i bliskich.

Stosujmy się do niezbędnych zaleceń i wskazówek Głównego Inspektora Sanitarnego i pokażmy w ten sposób, że w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach jesteśmy razem, bo razem wszyscy damy radę, przejdźmy przez to razem.

Pamiętajmy, jeszcze zaświeci słońce, bo Dobro jest w Małopolsce.
Więcej o społeczno-edukacyjnej kampanii Województwa Małopolskiego Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi! przeczytasz TUTAJ>


(info/foto_Biuro_Prasowe_UMWM)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.