'
Temat dniaPonad 3,7 mln zł dla małopolskich szkół Bezpieczeństwo publicznePodinspektor Jarosław Kmieć nowym Komendantem Powiatowym Policji w Bochni Powiat BocheńskiXXVI Wiśnicka Parada Orkiestr Dętych
SportWyjątkowy czerwcowy weekend w Małopolsce, pełen sportowych emocji

Spotkanie z podróżnikiem, fotografem i pisarzem Piotrem StrzeżyszemDrukuj

Spotkanie z podróżnikiem, fotografem i pisarzem Piotrem Strzeżyszem

W ramach realizowanego projektu „Aktywni w jesieni życia” dofinansowanego z MKiDN, Wypożyczalnia dla Dorosłych zaprasza 30 czerwca (wtorek) o godz. 18.00 do sali klubu biblioteki ( ul. Mickiewicza 5 ) na spotkanie  połączone z pokazem multimedialnym, podróżnika, fotografa i pisarza Piotra Strzeżysza, autora  pięciu książek: „Campa w sakwach czyli rowerem na Dach Świata” (2011), „Makaron w sakwach czyli rowerem przez Andy i Kordyliery”(2012), „Powidoki”(2014), „Sen Powrotu” (2016) ,”Zaistnienia” (2020), który od ponad dwudziestu  lat przemierza świat na rowerze.


Podczas spotkania w bibliotece Piotr Strzeżysz opowie o swojej wyprawie po Azji: „ Campa w sakwach czyli rowerem przez Indie i Tybet” . Niezwykły włóczykij z wyboru, zabierze nas jednośladem pod najwyższą górę świata Mount Everest, zapozna z gościnnością mieszkańców, zaprezentuje zdjęcia z zimowej przeprawy przez himalajskie przełęcze, zaprosi do tybetańskich klasztorów, pokaże piękno krajobrazu i ludzi. Na wtorkowy wieczór zapraszamy nie tylko seniorów lubiących książki podróżnicze ale również miłośników turystki rowerowej.


Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że realizacja projektu odbywa się w czasach pandemii, dlatego prosimy o dostosowanie się do ogólnie przyjętych restrykcji  sanitarnych. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem organizacji wydarzeń w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bochni (TUTAJ>>>)

(info/grafika_Biblioteka_Bochnia)


Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.