'
Temat dniaWnioski NIK o eliminowaniu kierujących pod wpływem... Powiat BocheńskiFestiwal Piosenki - Integracja Malowana Dźwiękiem Gmina DrwiniaJak zmieniała się gmina Drwinia - FILM
Województwo MałopolskieSAMORZĄDOWY PROGRAM POŻYCZKOWY

30 lat samorządności...Drukuj

30 lat samorządności...

27 maja w całym kraju obchodzony jest Dzień Samorządu Terytorialnego. Święto to ustanowił Sejm RP dla upamiętnienia daty pierwszych w pełni demokratycznych wyborów samorządowych do rad gmin i miast, które odbyły się 27 maja 1990 roku.

W tym roku obchodzimy zatem okrągłą 30 rocznicę odrodzenia się samorządu terytorialnego w Polsce powojennej. Po tylu latach pracy samorządowej, budowy nowej demokratycznej i wolnej Polski możemy już ocenić ogrom dokonanej pracy dla społeczności lokalnych, bez której trudno sobie wyobrazić dzisiejszy krajobraz gmin, miast i wsi.

Wszystkim obecnym oraz byłym Pracownikom Samorządowym – urzędnikom, radnym pracownikom kultury, szkół, przedszkoli, pracownikom społecznym, jednostkom organizacyjnym życzymy pomyślności w reprezentowaniu i realizacji interesów oraz potrzeb mieszkańców Bocheńszczyzny, a także satysfakcji z pracy na rzecz społeczności lokalnej.

Pragniemy serdecznie podziękować Wam w dniu Waszego święta za trud i poświęcenie z jakim służycie naszemu społeczeństwu i życzyć samych sukcesów,  aby wasze wysiłki były zawsze zauważone i doceniane przez mieszkańców.
 
Starosta bocheński Adam Korta / Wicestarosta Ryszard Drożdżak

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.