'
Temat dniaWnioski NIK o eliminowaniu kierujących pod wpływem... Powiat BocheńskiFestiwal Piosenki - Integracja Malowana Dźwiękiem Gmina DrwiniaJak zmieniała się gmina Drwinia - FILM
Województwo MałopolskieSAMORZĄDOWY PROGRAM POŻYCZKOWY

Informator o szkołach w powiecie bocheńskimDrukuj

Informator o szkołach w powiecie bocheńskim

Niedługo rusza rekrutacja do szkół średnich. Powiat przygotował informator prezentujący ofertę edukacyjną szkół ponadpodstawowych z powiatu bocheńskiego.


Publikacja zawiera informacje o profilach klas w liceach ogólnokształcących oraz zawodach, w których kształcą technika i szkoły branżowe. Przedstawiamy tu również zakres działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i ofertę Bursy Szkolnej, w której uczniowie mogą zamieszkać na czas nauki w naszych szkołach.

– Wybór szkoły jest jedną z ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, warto więc skorzystać z szansy, aby zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną naszych szkół,aby podjęta decyzja okazała się tą najtrafniejszą, gdyż to gwarancja wkroczenia na drogę rozwoju i inwestycja w przyszłość – zachęca Starosta Bocheński Adam Korta.


Informacje dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Bocheński - rekrutacja rok szkolny 2020/2021


INFORMATOR(info_powiatbochenski)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.