'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Gminnego Klubu HDKDrukuj

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Gminnego Klubu HDK

W dniu 7 marca 2020 roku w Dziewinie odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze Gminnego Koła Honorowych Dawców Krwi PCK w Drwini obejmujące miniony rok oraz kadencję 2016-2019.


W zebraniu uczestniczyli prezes i sekretarz Oddziału Rejonowego PCK w Bochni oraz licznie zebrani członkowie klubu na czele z Wójtem Gminy Drwinia Janem Pająkiem.
Zebranie rozpoczął prezes klubu witając zaproszonych gości oraz członków klubu. Następnie przystąpiono do realizacji porządku zebrania, któremu przewodniczył Leszek Machaj. Prezes Stefan Styczeń przedstawił sprawozdanie merytoryczne za okres 2016-2019 i finansowe za rok 2019. Po udzieleniu absolutorium zarządowi Klubu przystąpiono do wyborów prezesa klubu oraz członków zarządu na lata 2020-2024.

Członkowie klubu doceniając dotychczasowy trud i osiągnięcia prezesa i zarządu uznali, że nie ma potrzeby wprowadzać zmian personalnych. Prezesem jednogłośnie został wybrany na kolejną kadencję Pan Stefan Styczeń, a członkami zarządu wybrano; Marię Klasa, Adama Borutę, Stanisława Datę i Ireneusza Zacharskiego.

Następnie prezes przedstawił plan działania na rok 2020 nad którym rozpoczęła się dyskusja. Miedzy innymi planuje się opracować i wydać pamiątkowy album zawierający historie klubu od początku jego założenia. Dlatego też skierowano apel o wypożyczenie zdjęć (w celu ich skopiowania) na których znajdował by się śp. Jan Florczyk oraz innych dotyczących historii lokalnego krwiodawstwa. Na koniec dokonano wyboru delegatów na Zjazd Rejonowy PCK w Bochni w osobach Adama Boruta i Łukasza Kijak.

Zebranie zakończył prezes dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Klubu. W podziękowaniu za wsparcie dla działań klubu prezes wręczył upominek dla Wójta Gminy Drwinia Jana Pająka, natomiast Pani Maria Klasa otrzymała okolicznościowy kryształowy wazon w dowód wdzięczności za wieloletnią pracę na rzecz Klubu.

Spotkanie było okazją do przekazania życzeń i słodkich upominków z okazji Dnia Kobiet członkiniom Klubu i zakończyło się poczęstunkiem.

(info/foto_GKHDK_Drwinia/L.Macjaj)

Zdjęcia

  • 02_t1.jpg
  • 03_t1.jpg
  • 04_t1.jpg
  • 05_t1.jpg
  • 06_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.