'
Temat dniaZebranie Sprawozdawczo - Wyborcze UTW Drwinia Bezpieczeństwo publiczneSOLIDARNI Z WUHAN: KRAJOWI PRZEDSIĘBIORCY WSPIERAJĄ KONCERT Województwo MałopolskieGmina Drwinia otrzyma 1,3 mln zł na utworzenie placówki dla osób niesamodzielnych
Turystyka i RekreacjaGrupa Podwórkowa Dziewin

Niepodległościowy Turniej Strzelecki w DziewinieDrukuj

Niepodległościowy Turniej Strzelecki w Dziewinie

W dniu 10 listopada 2019 roku, z okazji rocznicy Święta Niepodległości, Klub Strzelecki LOK Puszcza Dziewin zaprasza do udziału w w zawodach strzeleckich z karabinka pneumatycznego.

Turniej przeprowadzony będzie w Domu Kultury w Dziewinie w godzinach od 15:00 – 17:00.Regulamin Niepodległościowego Turnieju Strzeleckiego
KS LOK PUSZCZA z Dziewin karabinka pneumatycznego1. Turniej realizowany będzie w pomieszczeniu dydaktycznym do nauki strzelania mieszczącym się w Domu Ludowym w Dziewinie zwanym "strzelnicą" w dniu 10 listopada 2019r. w godz. 15.00 - 17.00. Około godz. 17.30 przewiduje się dekorację zwycięzców.

2. W Turnieju mogą wziąć udział osoby po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem strzelnicy i podstawowym instruktarzu przeprowadzonym przez prowadzącego strzelanie instruktora strzelectwa sportowego.

3. Przewidziano 4 kategorie zwycięzców;

a) juniorzy ; 12 - 14 lat (dzieci i młodzież z rocznika; 2005 - 2007)
b) młodzicy; 15 - 18 (dzieci i młodzież z rocznika; 2004 - 2001)
c) kobiety
d) mężczyźni

4. Konkurencja polega na oddaniu 7 strzałów z karabinka pneumatycznego będącego na wyposażeniu organizatora, do tarcz o wymiarach 15x15 cm umieszczonych w odległości 10 m od stanowiska strzeleckiego w postawie stojącej bez podpory.

5. Po oddaniu 2 strzałów następuje sprawdzenie tarczy. Następnie zawodnik oddaje 5 strzałów, już bez możliwości sprawdzenia tarczy do czasu zakończenia konkurencji. Ze wszystkich oddanych strzałów sumowanych jest pięć najlepszych wyników.

6. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje skupienie przestrzelin na zasadach obowiązujących w strzelectwie sportowym.

(info/grafika_LOK_Puszcza_Dziewin)

Zdjęcia

  • lok_turnirj_listopadowy_19_w1_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.