Temat dniaDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu! Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku
Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki

Piłkarski weekend 31 sierpnia/1 września 2019 r.Drukuj

Piłkarski weekend 31 sierpnia/1 września 2019 r.

(GKS po słabym występie pokonany przez KS Wierchy.../ Raba Niedary z kompletem punktów.../Żubr zremisował.../GKS II za 3 punkty.../11 bramek w Borku, Wisła o jeno trafienie gorsza.../)
W sobotnie popołudnie na stadionie w Drwini drużyna GKS rozegra mecz w ramach 6 kolejki IV ligi z zespołem Wierchy Rabka Zdrój. Forma zespołu zwyżkuje, więc kibice liczą na pewne zwycięstwo.

Również w sobotę rozegra swój mecz Raba Niedary. Zespół zmierzy się z drużyną Czarni Kobyle w Kobylu.
Pozostałe drużyny: GKS II Drwinia podejmie w niedzielę Beskid z Żegociny, Żubr Gawłówek zagra Nieszkowicach Małych, a Wisła Grobla zmierzy się w Borku z Borkowianką.
Promień Mikluszowice pauzuje w tej kolejce.

IV LIGA - KOLEJKA 6:

GKS Drwinia - Wierchy Rabka Zdrój, 1 – 3 (0:1), bramki zdobywali: Sebastian Świerzbiński 10', Michał Czubin 53', 69', Dominik Pieprzyca 70'.

SG – Szymon Zamarlik (*****) - KS Oświęcim
Asystenci: Szymon Krawczyk, Bogdan Wanat.

Widzów – 100
Żółte kartki: Stepankov, Bajda, Matysiak

GKS Drwinia: Grzegorz Murzański, Roman Stepankov, Sebastian Palonek (Michał Bajda 57'), Kamil Augustyn, Dominik Pieprzyca, Mateusz Kaczmarczyk, Michał Guja, Błażej Gumuła, Kiril Krasovskyi (Kamil Czajkowski 59'), Rafał Ciesielski, Jakub Ptak, rezerwa: Mateusz Cieśla, Mateusz Krokosz, Jakub Jędras, Patryk Ćwik, Wojciech Pacura.

KS Wierchy Rabka: Maciej Styrczula, Mateusz Matysiak (Przemysław Luberda 83'), Kamil Wróbel, Nicolas Zenon, Nikodem Derek, Rafał Kościelniak (Karol Jurzec 74'), Sebastian Świerzbiński, Dawid Masłowski, Grzegorz Misiura (Jakub Salech 70'), Michał Czubin (Jakub Jędrzejowski 93'), Tomasz Ciećko, rezerwa: Jan Waksmundzki.

Słaby mecz w wykonaniu gospodarzy. Dużo chaosu w grze i niecelnych podań, co próbują wykorzystywać goście i to się im udaje skutecznie, bo już w 10 minucie Świerzbiński daje prowadzenie dla Wierchów. Potem wyrównana gra toczy się w środkowej strefie boiska ze wskazaniem na drużynę gości, którzy sprawiali lepsze wrażenie i skuteczna taktyka pozwoliła im utrzymać prowadzenie do końca pierwszej połowy.

Kiedy po przerwie kibice liczyli na zdecydowanie lepszą grę gospodarzy spotkał ich zawód, bo to goście grali lepiej i zafundowali sobie dwa kolejne gole, które zdobył Czubin. Minutę po drugiej bramce Czubina bramkę dla GKS zdobywa Pieprzyca i jak się okazuje jest to bramka Honorowa.
W przekroju meczu zespół z Rabki był dużo lepszy, a wynik spotkania mógł być wyższy, bo idealnych sytuacji goście mieli jeszcze trzy.

A - KLASA - kolejka 3

Czarni Kobyle - Raba Niedaryy, 1 – 2 (0:2), bramki dla Raby zdobyli: Molęda, Kępa.

Gratulacje dla zespołu Raby!

GKS II Drwinia - Beskid Żegocina, 2 - 1 (1:1), branki dla GKS zdobyli: Mateusz Bochenek, Patryk Lany, a dla Beskidu Grzegorz Kłusek.