'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Małopolska Tour w MyślenicachDrukuj

Małopolska Tour w Myślenicach

Kolejny przystanek rowerowej przygody zaplanowano 11 sierpnia na Zarabiu. Od godz. 10 rozpoczną się zapisy dla wszystkich chętnych na plaży trawiastej przy ul. Parkowej.


Myślenice są bardzo atrakcyjnym miejscem do zamieszkania i do aktywnego wypoczynku. To nie tylko średniowieczny rynek, pobliskie sanktuarium czy nowoczesne Muzeum Niepodległości, ale również Zarabie z rekreacyjną strefą wypoczynku nad Rabą, gdzie w najbliższą niedzielę powstanie baza dla rajdów rowerowych. Na sześciu dystansach - od 1,5 do 43 km - może wystartować każdy, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności.


Dla uczestników przygotowano ogromną liczbę atrakcji o tematyce rowerowej. Strefy dla dzieci, liczne konkursy z nagrodami w namiocie VELO Małopolska i strefy gastronomiczne. W ramach atrakcji będzie można zobaczyć na żywo akrobacje w formule Dirt Jumping, z udziałem m.in. Szymona Godzieka, utalentowanej gwiazdy światowego formatu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w pokazach jazdy na bicyklach czy pokazach skoków na rowerach trialowych. Będzie można spróbować swoich możliwości na pumptrucku - mobilnym torze grawitacyjnym oraz na symulatorze jazdy na rowerze. Na blender bike'u będzie można wykręcić własny koktajl. O godz. 19 rozpocznie się koncert Mroza.


Więcej informacji znajdziesz TUTAJ>>>Kolejny rajd rowerowy będzie w Starym Sączu 25 sierpnia, na błoniach przy Ołtarzu Papieskim (koncert Krzysztofa Zalewskiego) a potem w Wadowicach 8 września, na bulwarach Skawy przy ul. Wenecja (koncert Happysad).


(info/foto_BP_UMWM)

Zdjęcia

  • 20190728_malopolska_tour_tarnow_11_51_31_t1.jpg
  • 20190728_malopolska_tour_tarnow_13_19_13_1_t1.jpg
  • 20190728_malopolska_tour_tarnow_16_50_31_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.