Temat dnia14 KOLEJNYCH INWESTYCJI DZIĘKI OSZCZĘDNOŚCIOM PO PRZETARGOWYM Bezpieczeństwo publiczneAkcja krwiodawstwa 7 kwietnia 2024 roku Bezpieczeństwo publiczneAwans st. bryg. Piotra Gadowskiego na stanowisko Zastępcy Małopolskiego Komendanta PSP
Bezpieczeństwo publiczneWażny komunikat bezpieczeństwa!

Joanna Tomala zdobyła złoty medal Mistrzostw PolskiDrukuj

Joanna Tomala zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski

W rozegranych Mistrzostwach Polski w strzelaniach kulowych na wrocławskiej strzelnicy Mistrzynią Polski w pistolecie sportowym kobiet została Joanna Tomala.

Złoty medal – Joanna TOMALA – Flota Gdynia

Srebrny medal - Agnieszka Korejwo – Flota Gdynia

Brązowy medal - Marta Barszczak – Legia Warszawa

Zespołowo na najwyższym stopniu podium stanął zespół kobiet Floty Gdynia, drugie miejsce zajęły zawodniczki Legii Warszawa, a trzecie zespół Gwardii Zielona Góra.

W imieniu czytelników składamy gratulacje dla Joanny Tomali i zespołu Floty oraz życzymy kolejnych sukcesów i medali - międzynarodowych, które przed Wami!!!