'
Temat dniaW piątek zamień samochód na rower Województwo MałopolskieWYBORY 2023: SEJM, SENAT Powiat BocheńskiRenata Cholewa z Majkowic Sołtysem Roku 2022
Gmina DrwiniaPrawo i słabość do łamania prawa 

Aktywna tablica dla dzieci z gminy DrwiniaDrukuj

Aktywna tablica dla dzieci z gminy Drwinia

Gmina Drwinia pozyskała 70 000,00 zł (80%) dofinansowania w ramach rządowego programu rozwijania infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno – komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica” na zakup nowoczesnego dydaktycznego sprzętu IT dla wszystkich swoich szkół podstawowych.


Wprowadzanie nowoczesnych technologii do edukacji szkolnej jest nieuniknionym krokiem w ewolucji edukacji w szybko zmieniającym się współczesnym świecie. Szkoły zostaną doposażone m.in. w tablice interaktywne, projektor, głośniki czy interaktywne monitory dotykowe, w zależności od zgłoszonego przez nich zapotrzebowania.

Dzięki dokonanym zakupom osiągnięty zostanie cel, jakim jest zapewnienie uczniom szkół podstawowych z terenu naszej gminy, dostępu do pomocy dydaktycznych, które będą wykorzystywane na zajęciach do kształcenia kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie posługiwania się TIK, oraz rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniów w ramach zajęć pozalekcyjnych.

Wkład własny Gminy Drwinia wyniesie 20% całkowitej wartości projektu czyli maksymalnie 17 500,00 zł.

(info/foto_Gmina_Drwinia)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.