'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Rozpoczyna się przebudowa mostu w Zielonej, droga będzie zamknięta!Drukuj

Rozpoczyna się przebudowa mostu w Zielonej, droga będzie zamknięta!

(Most w Zielonej będzie zamknięty od 08 lipca (poniedziałek) !)
W najbliższych dniach ruszy inwestycja przebudowy mostu na rzece Drwince w miejscowości Zielona na DW 965 – droga będzie zamknięta.


Obecnie trwają przygotowania do rozpoczęcia inwestycji, która potrwa aż do grudnia.

W związku z zamknięciem drogi przewidziano objazdy dla pojazdów zmierzających od Bochni w kierunku Uścia Solnego, Koszyc i Szczurowej przez Dziewin, Bieńkowice i Niedary, natomiast użytkownicy zmierzający w kierunku Nowego Brzeska i Niepołomic będą mieli możliwość przejazdu przez Drwinię do Ispini – drogą powiatową, lub do Grobli drogą przez Kotnicę.
Ten objazd może być skomplikowany z powodu inwestycji Powiatu Bocheńskiego, który rozpoczął przebudowę drogi powiatowej w Drwini.
Trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość i dobrze kalkulować czas przejazdu.

Inna inwestycja przebudowy mostu na DW 965 w Świniarach dobiega końca i trwają ostatnie prace kończące budowę mostu.

Największa inwestycja w rejonie dróg wojewódzkich DW 965 i DW 964 – rondo w Świniarach nabiera powoli kształtów. Na zdjęciach można zobaczyć jak będzie wyglądało przyszłe rondo wraz z rozjazdami.


Zdjęcia

 • 1_t1.jpg
 • 2_t1.jpg
 • 3_t1.jpg
 • 4_t1.jpg
 • 5_t1.jpg
 • 6_t1.jpg
 • 7_t1.jpg
 • 8_t1.jpg
 • 9_t1.jpg
 • 10_t1.jpg
 • 11_t1.jpg
 • 12_t1.jpg
 • 13_t1.jpg

Komentarze

#1 | Obywatel RP dnia 30 czerwiec 2019 12:37
Widać ciężką pracę Jana Pająka , który od samego początku swojej kariery na stanowisku wójta spisuję się doskonale . Chyba wszyscy widzą jaki postęp nastąpił od początku kadencji w naszej gminie . Zastał gminę w stanie upadku , wręcz musiał budować wszystko od nowa , lecz po kilku latach widać, że udało mu się stworzyć bardzo zgrany zespół , który od pewnego czasu systematycznie uzyskuję sporę fundusze na rozwój gminy . Brawo Panie Wójcie ! A na tych dworskich rozbawiaczy którzy podkładają Panu pod nogi belki proszę nie zwracać uwagi , z biegiem czasu sami siebie wyniszczą Smile
Bajka o trzech muszkieterach już była , więc zbędne moja słowa na ten temat ...

" Ustępliwość przysparza przyjaciół, prawda nienawiść rodzi "
#2 | Eee dnia 30 czerwiec 2019 22:41
Przecież to jest droga wojewodzka, gmina nie ma Z tym remontem nic wspólnego
#3 | gradal dnia 01 lipiec 2019 09:27
Jakiś lizus pana Wójta produkuje sie.Wiele osób ma inne zdanie o działalności pana Wójta. Inwestycje zle zrobione (chodnik w Grobli)Wykonane za kase UE plac zabaw nie utrzymywane zarośniety chwastami.A co pozostało po inwestycjach z funduszu Szwajcarskeigo.Głowa boli
#4 | Mieszkanka Zielonej dnia 01 lipiec 2019 16:54
Kiedy rozpocznie się przebudowa mostu?
#5 | wojtas dnia 01 lipiec 2019 21:06
mnie najbardziej zastanawia czym zajmuje się zastępca wójta? jaki on ma przydział czynności?
#6 | Paweł Leśniak dnia 01 lipiec 2019 22:53
Rondo w miejscowości Świniary na skrzyżowaniu dróg DW 964/DW 965 jest inwestycją Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Jest to czwarte rondo na drodze DW 965. Pierwsze znajduje się w miejscowości Limanowa, dwa kolejne w miejscowości Muchówka, ostatnie rondo ma powstać w miejscowości Świniary.
Koncepcja budowy tego ronda powstała w wyniku modernizacji drogi wojewódzkiej DW 965 z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego i przy udziale jego środków.
#7 | KS dnia 02 lipiec 2019 07:22
Informuję, że zgodnie z informacją most w Zielonej będzie zamknięty od 08 lipca (poniedziałek) !
#8 | Obywatel RP > gradal dnia 09 lipiec 2019 15:31
Odnośnie twojej wypowiedzi gradal . Obserwuję prace Wójta od samego początku jego kariery mogę powiedzieć że , jest to bardzo sumienny i pracowity człowiek, potrafił skompletować zespół odpowiednio wyszkolonych ekspertów którzy od jakiegoś czasu notorycznie wyciskają pieniądze na rozwój Gminy Drwinia ! czego pozazdrościć nam mogą wiele większe miasta . Przyznam, że na co dzień jestem bardzo blisko całej otoczki związanej z Gminą, Wójtem jak i ludzmi którzy obsesyjnie próbują utrudniać tą pracę . I z całą pewnością mogę powiedzieć, że większość tych nieprzyjemnych spraw związana jest z sytuacjami na podłożu prywatnym / osobistym . W naszej Gminie jest kilka osób, którym wydaję się , że żyją w czasach rządu poprzedniego Wójta, który był ich rówieśnikiem i pozwalał na dużo więcej jak powinien . Niestety tak nie jest ! czasy się zmieniły i teraz to Wójt rządzi Gminą, i co niektórzy powinni to w końcu zrozumieć, a nie ganiać po Gminie z rozwydrzonymi gębami i opowiadać , że Wójt jest zły . I to nie jest tylko i wyłącznie moje zdanie, słyszy się o tym coraz głośniej i częściej . Z ust ludzi mieszkających w Drwini słyszy się tylko o trzech osobach, które cały czas szukają tylko sposobu by uszczypnąć przy nadarzającej się okazji m,in. Wójta czy innych ludzi . Nawet księdza potrafili wmieszać w powikłane dyrdymały polityczne . Śmiech i tyle ...
Wierzcie dalej manipulatorom , a nie własnemu rozumowi ...
#9 | Mieszkanka Zielonej dnia 20 grudzień 2019 19:25
Jednak do końca grudnia się nie wyrobią.

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.