GKS Drwinia remisuje w Tarnowie z liderem.../ Mecze A - klasy odwołane.../)
Piłkarski weekend dla wszystkich naszych zespołów wiąże się z rozgrywaniem spotkań na boiskach przeciwników.. Drużyna GKS Drwinia zagra z tarnowskimi Jaskółkami (Unia) w sobotę.
W A - klasie Raba Niedary zagra w sobotę w Słomce, a w niedzielę zagrają GKS II Drwinia z Ceramiką i Żubr z Orłem w Cikowicach.
Wisła Grobla powalczy w sobotę z Husarią.
.:
IV - LIGA KOLEJKA 27
Unia Tarnów - GKS Drwinia,
1 - 1 (1:0), bramki zdobyli: Artur Biały 41, Roman Stepankov 73.
SG Lucjan Wesołowski (
*****) - KS Oświęcim
Asystenci: Bogdan Wanat, Dariusz Wanat
Unia Tarnów: Łukasz Lisak, Paweł Węgrzyn, Marcel Tyl, Artur Biały, Łukasz Popiela, Kamil Tyrka (Szymon Adamski 59), Robert Witek, Dominik Wardzała (Kamil Kasprzykowski 79), Patryk Orlik (Maksymilian Starzyk 90), Kacper Nytko, Jacek Malisz,rezerwa: Andrzej Łukasik, Kacper Ostrowski, Mateusz Nowak, Damian Bachara.
GKS Drwinia: Mateusz Cieśla, Damian Bochenek, Kiryl Krasovskyi,Mateusz Krokosz, Jakub Berliński (Mateusz Motłoch 85), Bartłomiej Kudelski, Mateusz Kaczmarczyk, Grzegorz Mus (Błażej Gumuła 85), Roman Stepankov, Michał Bajda,Sebastian Palonek, rezerwa:Andrei Chillari, Wojciech Pacura, Patryk Ćmak.
Bardzo dobry mecz w wykonaniu zespołu GKS. Remis z liderem po dobrym meczu to po ostatnich porażkach nadzieja na walkę w kolejnych meczach. Warto jeszcze dodać, że mecz mógł być wygrany, bo zespół nie wykorzystał trzech stuprocentowych sytuacji sam na sam.
Przed meczem odbyła się ceremonia uhonorowania kapitana zespołu Unii Tarnów Roberta Witka za 400 występów w zespole.
Pozostałe mecze kolejki:
Sandecja II Nowy Sącz - Limanovia Limanowa,
2 - 2
Glinik Gorlice - LKS Szaflary,
4 - 1
Tarnovia Tarnów - Dunajec Zakliczyn,
4 - 1
Olimpia Pisarzowa - Orkan Szczyrzyc,
0 - 3 (wo)
Bocheński KS - Poprad Muszyna,
1 - 1
Lubań Maniowy - Okocimski KS Brzesko, 26 maja, 12:00
Barciczanka Barcice - Watra Białka Tatrzańska, 5 czerwca, 17:30
TABELA IV - LIGA
A - KLASA - KOLEJKA 23
Orzeł Cikowice - Żubr Gawłówek,
N - 17:00
- odwołany
Ceramika Muchówka - GKS II Drwinia,
N - 17:30
- odwołany
Victoria Słomka - Raba Niedary,
sobota - 18:00
- odwołany
TABELA - A KLASA
B - KLASA - KOLEJKA 15
Husaria Łapczyca - Wisła Grobla,
sobota - 17:00
- odwołany
TABELA - B KLASA
PIŁKA NAS ŁĄCZY - ZAPRASZAMY NA STADIONY !!!