(Czwarta porażka GKS Drwinia.../ Żubr wygrał w Gawłówku.../Raba pokonała Górnika.../GKS II remisuje z liderem...)
Po bardzo nieudanych trzech kolejkach ligowych zespół GKS Drwinia czeka pojedynek z Lubaniem. Mamy nadzieję, że świąteczny okres doda zawodnikom motywacji do lepszej gry, bo umiejętności przecież nie brakuje.
W kolejce A – klasy nasze zespoły zagrają na własnych boiskach. Żubr podejmie Nieszkowiankę, Raba zagra z Górnikiem Siedlec, a GKS II Drwinia zmierzy się ze Szreniawą.
.:
IV - LIGA KOLEJKA 21
Lubań Maniowy - GKS Drwinia,
2 - 0 (1:0).
To już czwarta porażka zespołu GKS. Po słabym meczu zespół musiał uznać zdecydowanie lepszych gospodarzy, którzy zagrali dobre spotkanie i wywalczyli 3 punkty.
Pozostałe mecze kolejki:
Watra Białka Tatrzańska - Dunajec Zakliczyn,
4 - 0
Olimpia Pisarzowa - Glinik Gorlice,
0 - 3 (wo)
Okocimski KS Brzesko - LKS Szaflary,
1 - 5
Barciczanka Barcice - Sandecja II Nowy Sącz,
0 - 2
Poprad Muszyna - Orkan Szczyrzyc, 20 kwietnia, 12:00 (
Goście nie wstawili się na stadionie)
Bocheński KS - Unia Tarnów,
0 - 2
Tarnovia Tarnów - Limanovia Limanowa,
1 - 1
TABELA IV - LIGA
A - KLASA - KOLEJKA 18
Żubr Gawłówek - Nieszkowianka Nieszkowice Małe,
4 – 2 (3:0), bramki dla Żubra zdobyli: Krystian Guban, Tomala, Machaj, Kacper Guban.
Gratulacje dla Żubra !
Raba Niedary - Górnik Siedlec,
3 - 2 (0:2), bramki dla Raby zdobył Długoszewski.
Gratulacje dla Raby !
GKS II Drwinia - Szreniawa Nowy Wiśnicz,
1 – 1 (1:0), bramki zdobyli: Mateusz Bochenek 45, Piotr Sowiński 54.
SG – Radosław Kraj (
*****) - KS Brzesko
Asystenci: Marcin Pabian, Łukasz Kania
Widzów 60
ŻK: Krasovskyi, Turmiński
Cz.K – Błoniarz (2 żółte)
GKS II Drwinia: Patryk Osika (Marcin Piekarz 46), Daniel Mikler, Patryk Ćmak, Kiril Krasovskyi, Kamil Młynarczyk, Mateusz Bochenek, Kamil Babkiewicz, Patryk Lany, Błażej Gumuła, Marko Józefowicz (Grzegorz Filipek 82), Gabriel Boruta (kontuzja - Kacper Borowiec 25), rezerwa: Mateusz Dragan, Michał Kułaga, Krzysztof Machaj.
Szreniawa Nowy Wiśnicz: Krzysztof Wójcik, Wojciech Majcher, Jarosław Błoniarz, Dominik Ochel, Adrian Wieciech, Michał Kita (Gabriel Rajca 60), Bartłomiej Biłos, Piotr Kokoszka (Marcin Palej 76), Paweł Świątek (Tomasz Nalepa 83), Dawid Brydniak (Kamil Nizioł 83), Piotr Sowiński (Daniel Turmiński 65), rezerwa: Bartłomiej Paprota,,, Radosław Guzak,
Mecz w wykonaniu rezerw GKS II można śmiało zaliczyć do jednego z najlepszych w tym sezonie.
TABELA - A KLASA
PIŁKA NAS ŁĄCZY - ZAPRASZAMY NA STADIONY !!!