'
Temat dniaUmiejętności! Zawód! Przyszłość!  Bezpieczeństwo publiczneRemiza w Ispini przekazana jednostce OSP Województwo MałopolskieKonferencja prasowa radnych SWM
Powiat BocheńskiBocheńska porodówka pierwsza w Małopolsce!

Po zakończonych konkursach wybrano dyrektorów szkółDrukuj

Po zakończonych konkursach wybrano dyrektorów szkół

Wyniki konkursów na stanowisko dyrektora: I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni, Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisław Konarskiego w Bochni, Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Rozdzielu oraz Bursy Szkolnej im. Polski Niepodległej w Bochni.


Wczoraj Zarząd Powiatu w Bochni  zatwierdził wyniki konkursów, które odbyły się w dniu 20 marca 2019 r na stanowisko dyrektora: I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Nr2, Bursy oraz Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Rozdzielu. Na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego komisja konkursowa wybrała Jolantę Kruk.
Dyrektorem budowlanki  została  Anetta Krysiak, a  Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Rozdzielu Elżbieta Cichońska - Darowska. Konkurs na stanowisko dyrektora Bursy Szkolnej im. Polski Niepodległej w Bochni nie został rozstrzygnięty z przyczyn formalnych.

Powierzenie stanowisk nastąpi na  5 lat tj.od 1 września 2019 do 31 sierpnia 2024 r.

(info/foto_powiat_bochenski/KH?)

Zdjęcia

  • wybrani_dyrektorzy_powiat_19_0_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.