'
Temat dniaIwermektyna skuteczna w walce z koronawirusem? Bezpieczeństwo publicznePrzed szpitalem stanął specjalny namiot Powiat BocheńskiRaport z powiatu bocheńskiego!
Bezpieczeństwo publiczneKolejne ograniczenia w związku z koronawirusem

Sołtys Roku 2017 Ziemi BocheńskiejDrukuj

Sołtys Roku 2017 Ziemi Bocheńskiej

W wyniku konkursu, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Sołtysów i Członków Rad Sołeckich Ziemi Bocheńskiej został wyłoniony przez komisję konkursową Sołtys Roku 2017 Ziemi Bocheńskiej. Tytuł ten otrzymał Zbigniew Hejmo Sołtys wsi Zbydniów.


Specjalne wyróżnienie za całokształt działalności na rzecz lokalnej społeczności otrzymali Helena Kędziora Sołtys wsi Trawniki i Stanisław Tabor Sołtys Królówki.


Konkurs został zorganizowany w formie zadania publicznego wspieranego przez Starostwo Powiatowe w Bochni. Celem konkursu jest promocja społecznej działalności i aktywności sołeckiej, a także wzmocnienie pozycji lokalnych liderów oraz uhonorowanie najbardziej aktywnych sołtysów powiatu bocheńskiego. Koordynatorem z ramienia Stowarzyszenia jest prezes Krystyna Pałkowska.


(Helena Kedziora - wieloletni sołtys wsi Trawniki g. Drwinia)


Pani Heleno - składamy serdeczne gratulacje za wielką i z pasją wykonywaną pracę Sołtysa w najmniejszej wsi na terenie gminy Drwinia, ale jakże ważnej dla całej zbiorowości wiejskiej. Dużo zdrowia i satysfakcji od ludzi, dla, których Pani była i jest osobą ważną w Ich życiu oraz dla swojej lokalnej społeczności.

Redakcja Grobla.net


(info_sskspb/foto_archiwum_grobla.net)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.