'
Temat dniaKOMPENDIUM - JAK NIE DAĆ SIĘ OSZUKAĆ W INTERNECIE Województwo MałopolskieKapliczki odzyskają dawny blask Powiat BocheńskiAktualizacja informacji o naborach wniosków o wsparcie
Gmina DrwiniaKu Sierosławicom...

III Małopolski Przegląd Zespołów ArtystycznychDrukuj

III Małopolski Przegląd Zespołów Artystycznych

Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP woj. małopolskiego Edward Siarka, Starosta Bocheński Ludwik Węgrzyn oraz Burmistrz Miasta Bochnia Stefan Kolawiński serdecznie zapraszają na III Małopolski Przegląd Zespołów Artystycznych działających przy OSP.


Do 10 sierpnia br. przyjmowane są zgłoszenia do Małopolskiego Przeglądu Strażackich Zespołów Artystycznych organizowanego przez Powiat Bocheński, Oddział Wojewódzki Ochotniczych Straży Pożarnych RP Woj. Małopolskiego oraz Małopolskę. Przy współudziale Miasta Bochnia i Miejskiego Dom Kultury w Bochni.

Przegląd ten to przede wszystkim prezentacja dorobku artystycznego zespołów działających przy Ochotniczych Strażach Pożarnych oraz propagowanie i upowszechnianie kultury muzycznej w społeczeństwie. Zespoły takie kultywują tradycję i wychowują pokolenia. Poprzez takie spotkania chcemy również przekazywać wiedzę na temat działalności OSP oraz umożliwiać wymianę doświadczeń wykonawców biorących udział w tym wydarzeniu – podkreśla Ludwik Węgrzyn starosta bocheński.


Przegląd odbędzie się 2 września 2018 roku. Impreza organizowana jest po raz trzeci, ma charakter konkursowy i jest szczeblem do eliminacji Ogólnopolskich Spotkań Zespołów Artystycznych oraz do Festiwalu Piosenki Strażackiej.

Wszystkie Zespoły, które będą uczestniczyć w przeglądzie otrzymają okolicznościowe dyplomy, dla zwycięzców i wyróżnionych przewidziane są nagrody pieniężne. W przeglądzie mogą uczestniczyć zespoły o różnym charakterze jednak działające pod patronatem OSP.

Kwalifikacji do przeglądu dokonują członkowie biura wojewódzkiego ZOSP, tam też należy dostarczyć kartę zgłoszeniową.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zdjęcia

  • przeglad_zesp_straz_18_1_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.