'
Temat dniaPOLSKA JEST JEDNYM Z NIELICZNYCH EUROPEJSKICH KRAJÓW, KTÓRY NIE MA NARODOWEJ STRATEGII ROWEROWEJ KulturaAnioły i Święty Mikołaj w bocheńskim muzeum Powiat BocheńskiSOŁTYS ZIEMI BOCHEŃSKIEJ 2020-2022 WYBRANY
Powiat BocheńskiKonferencja prasowa w Bochni z udziałem posła Władysława Kosiniaka-Kamysza

W Drwini powstanie Centrum Opieki Nad Dziećmi do lat 3Drukuj

W Drwini powstanie Centrum Opieki Nad Dziećmi do lat 3

Umowa na dofinansowanie projektu budowy „Centrum Opieki nad dziećmi do lat 3” w Drwini została podpisana w dniu 2 lipca br.

To znakomita wiadomość dla rodziców, którzy zyskają miejsce opiekujące się najmłodszymi. Projekt zakłada rozbudowę szkoły w Drwini i utworzenie tam żłobka. Nowy, dwupoziomowy budynek będzie miał 809 m². Na parterze pomieści sale pobytu dziennego dla dzieci, jadalnię wraz z zapleczem kuchennym, szatnie oraz zaplecze sanitarne. Na piętrze zaplanowano natomiast między innymi sale wypoczynku dla dzieci, pokój nauczycielski i dyrekcji, sale dla dzieci chorych oraz pokój pielęgniarki.

Koszt tej inwestycji to ponad 4 mln zł, z czego prawie 2 400 000 tej kwoty pokryją środki unijne. Do nowej placówki dzieci będą mogły przyjść już od stycznia 2020 roku.

Umowę gwarantującą przyznanie unijnego dofinansowania z RPO WM 2014-2020 dla projektu pn. „Rozbudowa budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Drwini w celu utworzenia „Centrum opieki nad małymi dziećmi" podpisali 2 lipca: wicemarszałek Stanisław Sorys oraz wójt gminy Drwinia Jan Pająk.

W zamieszczonych zdjęciach wizualizacja obiektu na podstawie projektu.

(info/foto_ug_drwinia)

Zdjęcia

  • obek_0_t1.jpg
  • obek_1_t1.jpg
  • obek_3_t1.jpg
  • obek_4_t1.jpg
  • obek_5_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.