'
Temat dniaBłękitni Krzeczów zwyciężyli w turnieju im. Franciszka Gorczycy KulturaPropozycja na weekend - Góralski Karnawał... Powiat BocheńskiWładze Powiatu w Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego
SportVII TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ IM. FRANCISZKA GORCZYCY

Sto czterdzieste ósme ognisko ASF !Drukuj

Sto czterdzieste ósme ognisko ASF !

Główny Lekarz Weterynarii poinformował o wystąpieniu sto czterdziestego siódmego ogniska ASF w gospodarstwie, w którym utrzymywano 2 świnie, położonym w gminie Dorohusk w powiecie chełmskim. Sto czterdzieste ósme ognisko stwierdzono w gospodarstwie, w którym utrzymywano 11 świń, położonym w gminie Chełm w powiecie chełmskim. Sto czterdzieste dziewiąte ognisko ASF stwierdzono w gospodarstwie, w którym utrzymywano 4 świnie, położonym w gminie Dorohusk, również w powiecie chełmskim.

Sto pięćdziesiąte ognisko stwierdzono w gospodarstwie położonym w gminie Jabłoń, w którym utrzymywano 178 świń w powiecie parczewskim. Sto pięćdziesiąte pierwsze ognisko ASF stwierdzono w gospodarstwie, w którym utrzymywano 43 świnie, położonym w gminie Ulan Majorat w powiecie radzyńskim. Sto pięćdziesiąte drugie ognisko zostało stwierdzone w gospodarstwie położonym w gminie Sawin w powiecie chełmskim, gdzie utrzymywanych było 14 świń. Sto pięćdziesiąte trzecie ognisko ASF wykryto w gospodarstwie, w którym utrzymywano 50 świń, położonym w gminie Podedwórze w powiecie parczewskim.

Wszystkie siedem ognisk ASF wyznaczono w województwie lubelskim.  Gospodarstwa położone są w obszarze objętym ograniczeniami i zostały już w nich wdrożone procedury związane z likwidacją choroby.

(info/foto_top_agrar_(oprac_mm)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

ANKIETA SAMORZĄDOWA-1

Niezdefiniowane
Niezdefiniowane
0% [0 głosów]

Niezdefiniowane
Niezdefiniowane
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 0
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 15-09-2018 10:12

Archiwum ankiet