'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Absolutorium dla wójta gminy jednogłośnie!Drukuj

Absolutorium dla wójta gminy jednogłośnie!

W czwartek 28 czerwca radni gminy Drwinia jednogłośnie udzielili absolutorium wójtowi gminy.
Udzielenie absolutorium poprzedzone było przedstawieniem przez wójta gminy Drwinia Jana Pająka informacji o realizacji budżetu za rok 2017.


Komisja Rewizyjna wydała pozytywną opinię o wykonaniu budżetu gminy za miniony rok. Pozytywną opinię w tej sprawie wydała także Regionalna Izba Obrachunkowa. Radni zaakceptowali działalność finansową wójta w ubiegłym roku, uznając ją za prawidłową.


Udzielenie absolutorium oznacza jednocześnie akceptację sprawozdania z wykonania budżetu zarówno pod kątem poprawności rachunkowej, rzetelności jak i kompletności przedstawionych danych. Odbierając gratulacje, wójt Jan Pająk podziękował za dotychczasową współpracę, dzięki której udało się zrealizować wiele inwestycji, które w znaczny sposób wpłynęły na poprawę wizerunku gminy i wyraził nadzieję, iż wspólne działania pozwolą na realizację, kolejnych zamierzeń i zadań.


W czwartkowej sesji uczestniczył poseł okręgu 15 jednocześnie prezes PSL Władysław Kosiniak - Kamysz, który przybliżył aktualne działania Parlamentu oraz Rządu w zakresie rolnictwa i samorządu.

(info/foto_ug_drwinia)

Zdjęcia

  • img_3036_t1.jpg
  • img_3042_t1.jpg
  • img_3047_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.