'
Temat dniaPogotowie przeciwpowodziowe w powiecie bocheńskim Powiat Bocheński160 tys. złotych dla powiatu ułatwi życie osobom niepełnosprawnym Turystyka i RekreacjaMałopolska kolejny raz pomogła ratownikom wodnym i górskim
Bezpieczeństwo publiczneNie miał prawa jazdy - miał promile i wylądował w rowie!

Absolutorium dla wójta gminy jednogłośnie!Drukuj

Absolutorium dla wójta gminy jednogłośnie!

W czwartek 28 czerwca radni gminy Drwinia jednogłośnie udzielili absolutorium wójtowi gminy.
Udzielenie absolutorium poprzedzone było przedstawieniem przez wójta gminy Drwinia Jana Pająka informacji o realizacji budżetu za rok 2017.


Komisja Rewizyjna wydała pozytywną opinię o wykonaniu budżetu gminy za miniony rok. Pozytywną opinię w tej sprawie wydała także Regionalna Izba Obrachunkowa. Radni zaakceptowali działalność finansową wójta w ubiegłym roku, uznając ją za prawidłową.


Udzielenie absolutorium oznacza jednocześnie akceptację sprawozdania z wykonania budżetu zarówno pod kątem poprawności rachunkowej, rzetelności jak i kompletności przedstawionych danych. Odbierając gratulacje, wójt Jan Pająk podziękował za dotychczasową współpracę, dzięki której udało się zrealizować wiele inwestycji, które w znaczny sposób wpłynęły na poprawę wizerunku gminy i wyraził nadzieję, iż wspólne działania pozwolą na realizację, kolejnych zamierzeń i zadań.


W czwartkowej sesji uczestniczył poseł okręgu 15 jednocześnie prezes PSL Władysław Kosiniak - Kamysz, który przybliżył aktualne działania Parlamentu oraz Rządu w zakresie rolnictwa i samorządu.

(info/foto_ug_drwinia)

Zdjęcia

  • img_3036_t1.jpg
  • img_3042_t1.jpg
  • img_3047_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Ankieta testowa

Tak

Nie

Nie mam zdania