'
Temat dniaNa Wniebowzięcie miej w stodole połowę żęcia SportW dniu dzisiejszym GKS Drwinia zagra z Orkanem Szczyrzyc Bezpieczeństwo publiczneŚwiatowy Dzień Pszczoły
Gmina DrwiniaPółkolonie w gminie Drwinia

Finał PP dla GKS DrwiniaDrukuj

Finał PP dla GKS Drwinia

W dniu dzisiejszym - 25 kwietnia na stadionie przy ul. Parkowej w Bochni rozegrany został mecz finałowy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bochnia.
W finale spotkały się dwa czwartoligowe zespoły naszego powiatu: BKS Bochnia i GKS Drwinia.
Mecz zgromadził ponad 300 sympatyków piłki nożnej, którzy obejrzeli ciekawe spotkanie obu zespołów.


BKS Bochnia – GKS Drwinia, 0 – 1 (0:0), bramkę z karnego zdobył Roman Sepankov 68'.


BKS Bochnia: Seweryn, Mlostek, Ruchałowski, Bukowiec, Chlebek (Mazur 46'), Lewicki (Górecki 46'), Juszczak, Tabor (Marszalik 60'), Filipek P. (Budzyn 60'), Dobranowski, Styrna (Pasionek 46'), rezerwa: Szydłowski.

GKS Drwinia: Jagiełka, Salamon (Cygan 46'), Tomala, Fasuga, Pacura , Kaczmarczyk, Skrypkar, Bochenek (Berliński 65'), Bajda (Kudelski 67'), Kura (Stepankov 46'), Stawiarski, rezerwa: Cieśla, Gawlik, Stós.

Z przebiegu gry wynikało, że posiadanie piłki należało do zespołu GKS, który wypracował dwie okazje do zdobycia bramki. Pierwsza, niewykorzystana, którą stworzyli sobie goście po akcji Pacury i Stepankova. Drugą sytuację stworzył Cygan, który prowadząc piłkę od połowy boiska minął zwodami czterech zawodników gospodarzy i w obrębie pola karnego został podcięty. Rzut karny wykorzystał Stepankov i zdobył bramkę meczu.
Gospodarze również mieli swoje okazje do zdobycia bramek, lecz wyjątkowym refleksem w dzisiejszym spotkaniu wykazał się Jagiełka. W końcowych minutach spotkania Cygan również ratuje swój zespół przed utratą bramki, wybijając ją z okolicy linii bramkowej.

W Pucharze lepsi okazali się piłkarze GKS, a jak będzie w rywalizacji o IV – ligowe punkty - zobaczymy już w sobotnich derbach – także na stadionie przy Parkowej.

Zdobywcom Pucharu Polski gratulujemy!

Zdjęcia

  • dsc_0104_t1.jpg
  • dsc_0107_t1.jpg
  • dsc_0109_t1.jpg
  • dsc_0112_t1.jpg
  • dsc_0113_t1.jpg
  • dsc_0115_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Ankieta testowa

Tak

Nie

Nie mam zdania