Temat dniaDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu! Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku
Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki

Brązowy medal Krzysztofa Kozaka na Mistrzostwach PolskiDrukuj

Brązowy medal Krzysztofa Kozaka na Mistrzostwach Polski

W miniony weekend 16-17 marca 2018 r. Krzysztof Kozak wychowanek Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zdobył brązowy medal  w kategorii 60 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bytomiu.

Krzysztof to wielokrotny medalista Pucharów i Mistrzostw Polski. W tym roku dość długo leczył kontuzję i pomimo przerwy w startach stanął na wysokości zadania i zdołał wywalczyć medal.
Trener Waldemar Kowalski, mając świadomość przerwy w treningu,  tuż przed startem mówił, że bierze każdy medal w ciemno.