'
Temat dniaGminny Dzień Dziecka Województwo MałopolskieO przyszłości powiatu bocheńskiego na wyjazdowym posiedzeniu ZWM KulturaW niedzielę XXI Wiśnicka Parada Orkiestr Dętych
Gmina DrwiniaSukcesy uczniów z Mikluszowic w turnieju BRD

Jazda z głową na nartachDrukuj

Jazda z głową na nartach

„Jeżdżę z głową” na nartach, to zasada uczestników projektu, który po raz kolejny realizowany był w gminie Drwinia w okresie zimowych ferii.


Na przełomie stycznia i lutego aż sto czternaścioro dzieci z klas trzecich i czwartych skorzystało z możliwości nauki jazdy na nartach na stokach Stacji Narciarskiej Laskowa – SKI.

Dzięki środkom pozyskanych staraniem samorządu gminy z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, dzieci i młodzież mogły wziąć udział w sześciu wyjazdach na narciarskie trasy.

Organizatorzy zapewnili każdemu dojazd autokarem, opiekę wykwalifikowanych instruktorów jazdy na nartach zjazdowych, ubezpieczenie, karnety na przejazdy wyciągami oraz wypożyczenie sprzętu narciarskiego (narty, buty, kije i kask).

Zima w ferie dopisała dzięki czemu wszyscy uczestnicy projektu mogą śmiało powiedzieć, że opanowali podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się na stoku narciarskim. Również sama jazda dla wielu z nich stała się przyjemnością.

Organizatorem projektu było Gminne Centrum Kultury i Promocji w Drwini.


(info/foto_gckip_grobla)

Zdjęcia

  • narty_18_2_t1.jpg
  • narty_18_3_t1.jpg
  • narty_18_4_t1.jpg
  • narty_18_1_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Czarne na białym...

Ankieta

Ankieta testowa

Tak

Nie

Nie mam zdania