'
Temat dniaInwestycje Powiatu Bocheńskiego wyróżnione w konkursie Modernizacja Roku Powiat BocheńskiNa Proszowskiej powstanie Dom Sąsiedzki Gmina DrwiniaTrwa rekrutacja do Dziennego Domu Senior+ w Woli Drwińskiej
Bezpieczeństwo publiczneELEKTRYZUJĄCE USTALENIA NIK W SPRAWIE ELEKTRYCZNEJ IZERY

Jazda z głową na nartachDrukuj

Jazda z głową na nartach

„Jeżdżę z głową” na nartach, to zasada uczestników projektu, który po raz kolejny realizowany był w gminie Drwinia w okresie zimowych ferii.


Na przełomie stycznia i lutego aż sto czternaścioro dzieci z klas trzecich i czwartych skorzystało z możliwości nauki jazdy na nartach na stokach Stacji Narciarskiej Laskowa – SKI.

Dzięki środkom pozyskanych staraniem samorządu gminy z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, dzieci i młodzież mogły wziąć udział w sześciu wyjazdach na narciarskie trasy.

Organizatorzy zapewnili każdemu dojazd autokarem, opiekę wykwalifikowanych instruktorów jazdy na nartach zjazdowych, ubezpieczenie, karnety na przejazdy wyciągami oraz wypożyczenie sprzętu narciarskiego (narty, buty, kije i kask).

Zima w ferie dopisała dzięki czemu wszyscy uczestnicy projektu mogą śmiało powiedzieć, że opanowali podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się na stoku narciarskim. Również sama jazda dla wielu z nich stała się przyjemnością.

Organizatorem projektu było Gminne Centrum Kultury i Promocji w Drwini.


(info/foto_gckip_grobla)

Zdjęcia

  • narty_18_2_t1.jpg
  • narty_18_3_t1.jpg
  • narty_18_4_t1.jpg
  • narty_18_1_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.