Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

BSF ABJ Bochnia Wicemistrzem Polski U - 16Drukuj

BSF ABJ Bochnia Wicemistrzem Polski U - 16

Futsalowa reprezentacja Bochni U-16 zdobyła w miniony weekend srebrne medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski. To kolejny sukces BSF ABJ Bochnia - niespełna dwa miesiące temu klubowa drużyna stanęła przecież na podium w kategorii U-20.

Sukces w U-16 nie jest niespodzianką, bo bochnianie bronili mistrzowskiego tytułu sprzed roku i dwóch lat zdobytych pod wodzą trenera Janusza Piątka. Teraz prowadzeni przez szkoleniowca Kamila Rynducha weszli do finału trzeci raz z rzędu i choć musieli uznać wyższość kolegów z Rekordu Bielsko-Biała, to występem w finałowym turnieju potwierdzili, że Bochnia jest jednym z najważniejszych ośrodków na futsalowej mapie Polski.

W trzydniowym turnieju rozgrywanym w Mikołowie walczyło 16 drużyn, które wcześniej awansowały tu w ramach eliminacji. Królem strzelców został Paweł Matras z BSF ABJ Bochnia, który w 6 spotkaniach zdobył 8 goli.

Gratulacje dla zespołu i zawodników z terenu gminy Drwinia!