Temat dniaDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu! Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku
Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki

Joasia Tomala zdobywa dwa złote i srebrny medal Mistrzostw Polski 2018 r.Drukuj

Joasia Tomala zdobywa dwa złote i srebrny medal Mistrzostw Polski 2018 r.

W obiektach wrocławskiego Śląska 270 zawodniczek i zawodników  walczyło o tytuły, medale i puchary MP w strzelaniu pneumatycznym. Po raz pierwszy w oficjalnym programie zawodów najwyższej rangi mistrzowskiej, przyznane zostały tytuły w najmłodszych olimpijskich, strzeleckich konkurencjach mieszanych, które zobaczymy podczas najbliższych IO w Tokio.

Joanna Tomala, która była wychowanką klubu Promień Bochnia, a obecnie reprezentuje barwy Floty Gdynia, trzykrotnie stanęła na podium Mistrzostw Polski. Złoty medal zdobyła w konkurencji – pistolet pneumatyczny 60 strzałów kobiet, a drugie złoto wywalczyła wspólnie z zespołem Floty w tej samej konkurencji.
Medal srebrny zdobyta w nowej olimpijskiej konkurencji MIX wspólnie z Tomaszem Wawrzonowskim.

Naszej Joasi, która pochodzi z gminy Drwinia (Trawniki), składamy serdeczne gratulacje wraz z życzeniami dalszych sukcesów!

Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn w strzelaniach pneumatycznych w terminie 11-14.01.2018 r.