'
Temat dniaPogotowie przeciwpowodziowe w powiecie bocheńskim Powiat Bocheński160 tys. złotych dla powiatu ułatwi życie osobom niepełnosprawnym Turystyka i RekreacjaMałopolska kolejny raz pomogła ratownikom wodnym i górskim
Bezpieczeństwo publiczneNie miał prawa jazdy - miał promile i wylądował w rowie!

Małopolska dla bezpieczeństwa gminy DrwiniaDrukuj

Małopolska dla bezpieczeństwa gminy Drwinia

Dzięki dotacji uzyskanej ze środków Województwa Małopolskiego w ramach konkursu „Bezpieczna Małopolska 2017”, jednostka OSP w Mikluszowicach otrzymała wartościowy sprzęt, który pozwoli na ratowanie życia i zdrowia w sytuacji zagrożenia.

Jednostka z Mikluszowic otrzymała defibrylator AED. W ramach programu strażacy z jednostek OSP w Bieńkowicach, Dziewina, Grobli, Ispiny, Mikluszowic, Niedar, Swiniar oraz Wyżyc , mogli ukończyć kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego został zrealizowany za kwotę 12460,00 zł w tym dotacja z Województwa Małopolskiego 5973,00 zł oraz środki z budżetu Gminy Drwinia w wysokości 6487,00 zł.

Przeszkoleni strażacy, zdobyte w czasie kursu umiejętności mogli sprawdzić i wykorzystać podczas powiatowych ćwiczeń obronnych, które odbyły się na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Drwini w dniu 20 października br.

(info/foto_ug_drwinia)

Zdjęcia

  • 1_t1.jpg
  • 2_t1.jpg
  • 3_t1.jpg
  • 4_t1.jpg
  • 5_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Ankieta testowa

Tak

Nie

Nie mam zdania