'
Temat dniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE! Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie
Województwo MałopolskieMałopolska Noc Naukowców - zapraszamy miłośników nauki

Małopolska dla bezpieczeństwa gminy DrwiniaDrukuj

Małopolska dla bezpieczeństwa gminy Drwinia

Dzięki dotacji uzyskanej ze środków Województwa Małopolskiego w ramach konkursu „Bezpieczna Małopolska 2017”, jednostka OSP w Mikluszowicach otrzymała wartościowy sprzęt, który pozwoli na ratowanie życia i zdrowia w sytuacji zagrożenia.

Jednostka z Mikluszowic otrzymała defibrylator AED. W ramach programu strażacy z jednostek OSP w Bieńkowicach, Dziewina, Grobli, Ispiny, Mikluszowic, Niedar, Swiniar oraz Wyżyc , mogli ukończyć kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego został zrealizowany za kwotę 12460,00 zł w tym dotacja z Województwa Małopolskiego 5973,00 zł oraz środki z budżetu Gminy Drwinia w wysokości 6487,00 zł.

Przeszkoleni strażacy, zdobyte w czasie kursu umiejętności mogli sprawdzić i wykorzystać podczas powiatowych ćwiczeń obronnych, które odbyły się na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Drwini w dniu 20 października br.

(info/foto_ug_drwinia)

Zdjęcia

  • 1_t1.jpg
  • 2_t1.jpg
  • 3_t1.jpg
  • 4_t1.jpg
  • 5_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.