'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Uwaga!!! Droga w Drwini zamknięta w związku z budową mostuDrukuj

Uwaga!!! Droga w Drwini zamknięta w związku z budową mostu

W związku z rozbiórką istniejącego mostu i budową nowego obiektu inżynierskiego wraz z przebudową dojazdów do mostu w ciągu drogi powiatowej Ispina – Bieńkowice w miejscowości Drwinia wykonawca robót informuje że od dzisiaj zostanie całkowicie zamknięta droga zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu.
Przewidywany termin przywrócenia poprzedniej stałej organizacji ruchu 15.12.2017 r.

Objazd znajduje się na załączonej mapce.
Przypomnijmy:

Prawie 1,7 miliona złotych otrzymał Powiat Bocheński dofinansowania ze środków rezerwy subwencji ogólnej z przeznaczeniem na rozbiórkę istniejącego mostu i budowę nowego obiektu w Drwini.

Inwestycja obejmie rozbiórkę istniejącego mostu o konstrukcji jednoprzęsłowej, żelbetowej. W miejscu rozebranego mostu zostanie wykonany nowy obiekt mostowy o nośności 40ton o konstrukcji niosącej belkowej sprężonej monolitycznej.

Nawierzchnia jezdni na nowym moście zostanie poszerzona i będzie wynosić 6m. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa użytkowników drogi powiatowej, w tym pieszym, na nowym obiekcie zaprojektowano chodnik oddzielony od jezdni opaską bezpieczeństwa z barierą energochłonną.

W trakcie robót przebudowane zostaną sieci teletechniczna i gazowa, nastąpi przebudowa dróg dojazdowych oraz umocnienie koryta rzeki Drwinka.

(info/foto_powiat_bochenski)

Zdjęcia

  • droga_drwinia_zamknita_800_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.