'
Temat dniaKOMPENDIUM - JAK NIE DAĆ SIĘ OSZUKAĆ W INTERNECIE Województwo MałopolskieKapliczki odzyskają dawny blask Powiat BocheńskiAktualizacja informacji o naborach wniosków o wsparcie
Gmina DrwiniaKu Sierosławicom...

Nowa odsłona Grobla.netDrukuj

Nowa odsłona Grobla.net

Szanowni Czytelnicy!

Długo trwały prace związane z gruntowną modernizacją strony Grobla.net, które już się zakończyły. Obecnie testowane są drobne elementy funkcjonowania strony, a realizowane są w sposób dyskretny, nie zakłócający odbiorcom i użytkownikom korzystania z informacji.

Naszym zamiarem była decyzja o zachowaniu archiwalnych informacji i przystosowaniu ich do nowego systemu, w taki sposób, aby można było je oglądać w nowej wersji strony. To bardzo duże archiwum i zasoby informacji, wydarzeń i historii, którą chcieliśmy pozostawić dla potomnych.

Nowa odsłona strony, według naszej opinii, będzie bardziej czytelna i łatwiejsza w odbiorze – ocena końcowa będzie jednak należeć do użytkowników, dlatego też prosimy o opinie na ten temat.

Istotne zmiany, które zostały wprowadzone są widoczne dla każdego użytkownika. W celu zachowania kontaktu i wzajemnej relacji z Czytelnikami dajemy możliwość bieżącego komentowania treści zamieszczonych na łamach strony. Aby wyrażać swoje opinie i dodawać komentarze wystarczy podać nick – np.: Tadek, Józek itd. następnie oznaczyć pole "nie jestem robotem" i zaakceptować swój tekst. Po akceptacji przez moderatora, komentarz ukaże się pod wybraną pozycją.
Czytelnicy, którzy mają już konto lub zechcą je założyć będą mogli korzystać z większych możliwości twórczego wpływu na zamieszczane treści.

W prawym panelu – (Przydatne linki), zachęcamy miłośników Kultury do bieżącego oglądania stron: bibliotek gminnych, szkoły muzycznej, Muzeum im. St. Fischera i Kopalni Soli.

Rolnikom i innym osobom, które zainteresowane są nowoczesnym rolnictwem, polecamy portal TOP Agrar, w którym znajdziecie bieżące informacje ze wszystkich dziedzin, od upraw, porad, giełdy rolniczej, po przepisy kulinarne dla gospodyń.

Gazetę Sołecką polecamy głównie osobom zajmujących się działalnością w samorządach: sołtysom, radnym, radom sołeckim.

Wreszcie Głos Seniora, który jest źródłem informacji dla licznej rzeszy aktywnych seniorów na terenie gminy.

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych i zainteresowanych współtworzeniem „Kroniki naszych czasów”.

Krzysztof Szwiec
Red. naczelny Grobla.net

Komentarze

#1 | Xxx dnia 10 sierpień 2017 18:57
Fajnie że strona ma również wersję mobilną.
Pozdrawiam.
#2 | Zosia dnia 12 sierpień 2017 15:10
Gratuluję. Można czytać wiadomości w drodze do pracy. Super opcja. Dzięki.

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.