'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

Nowa edycja i nowe zasady 500+Drukuj

Nowa edycja i nowe zasady 500+

Jak poinformował na stronie internetowej Urzędu Gminy w Drwini wójt Jan Pająk - od 1 sierpnia 2017 r. będzie można składać wnioski o wypłatę świadczeń wychowawczych na nowy okres zasiłkowy trwający od 1 października 2017 roku do 30 września 2018 roku.

Przyjmowanie wniosków wraz z załącznikami o wypłatę świadczeń wychowawczych z Programu 500 + na nowy okres zasiłkowy trwający od 1 października 2017 do 30 września 2018 roku będą dokonywać Pracownicy Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej:

1. Maria Piekarz pok. Nr 24,
2. Weronika Gajos pok. Nr 5, sala narad Urzędu Gminy,
3. Justyna Matusik sala narad Urzędu Gminy,
4. Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Przyjmowanie wniosków odbywać się będzie w Urzędzie Gminy i Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w miejscach i u osób wskazanych powyżej w godzinach pracy Urzędu Gminy i GOPS czyli w poniedziałek od 9.00 do 17.00 natomiast od wtorku do piątku od 8.00-do 16.00. Dodatkowym punktem przyjmowania wniosków będzie sala narad Urzędu Gminy (na parterze budynku) gdzie będzie można złożyć wniosek również w każdą sobotę miesiąca tj: 5,12,19,26 sierpnia 2018 roku w godzinach od 8.00 do 12.00.

Formularze wniosków niezbędnych do ubiegania się o świadczenia wychowawcze będą udostępnione przez Urząd Gminy i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Drwini w miejscach i u osób wymienionych powyżej.

Wypełniony wniosek można złożyć osobiście w sposób opisany powyżej, listownie - za pośrednictwem Poczty lub przez INTERNET. W tym ostatnim przypadku wnioskodawcy mają do wyboru:
• Ministerialny Portal Informacyjny Emp@tia,
• E-PUAP,
• Bankowość Elektroniczną,
• Platformę Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - PUE ZUS

Wnioski do złożenia w formie elektronicznej>>>


Serdecznie zapraszamy wszystkich beneficjentów Programu 500 + do składania wniosków.

(info_ug_drwinia/mrpips)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.