'
Temat dniaW murach zamkowych rozbrzmiała muzyka z gorącą duszą... Bezpieczeństwo publiczneBiała Niedziela - darmowe badania i konsultacje dla mieszkańców Bezpieczeństwo publiczneAkcja krwiodawstwa w Dziewinie 26 listopada 2023 r.
Turystyka i RekreacjaIntegracja i rozwój Miejsc Przyjaznych Rowerzystom

Młodzi strażacy z powiatu w DziewinieDrukuj

Młodzi strażacy z powiatu w Dziewinie

W dniu 02 sierpnia br. w Dziewinie gościli uczestnicy dwutygodniowego II Zlotu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Bocheńskiego - Rozdziele 2017. W remizie OSP zapoznali się z wyposażeniem jednostki oraz rywalizowali ze sobą w rozmaitych konkurencjach sportowych i zręcznościowych.

W strefie rekreacyjnej mimo skwaru nie brakowało chętnych do ćwiczeń na urządzeniach siłowni oraz amatorów piłki nożnej.
Po zajęciach sportowych przyszedł czas na odpoczynek w cieniu altany i degustowanie kiełbaski i karkówki, przygotowanej przez organizatorów.

Wreszcie nadeszła pora, by sprawdzić swoje możliwości na sportowej strzelnicy w Dziewinie. Po zapoznaniu z zasadami bezpieczeństwa i celowania z broni przez organizatora spotkania naczelnika OSP i zarazem prezesa Klubu Strzeleckiego Leszka Machaja rozegrano turniej strzelecki na strzelnicy pneumatycznej Klubu Strzeleckiego LOK "PUSZCZA" Dziewin. Najlepszym strzelcom zostaną wręczone medale na zakończenie Zlotu w Rozdzielu.

Tak młodzi strażacy zakończyli swój pobyt na terenie gminy Drwinia i udali się autokarem do Rozdziela.

(info/foto_KS_LOK_Puszcza)

Zdjęcia

  • 1_t1.jpg
  • 2_t1.jpg
  • 3_t1.jpg
  • 4_t1.jpg
  • 5_t1.jpg
  • 6_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:




Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.