'
Temat dniaWolne miejsca w ŚDS Cerekiew Gmina DrwiniaGmina Drwinia najlepsza w pozyskiwaniu środków z UE Bezpieczeństwo publiczneWNUCZKA, WNUCZEK EDUKUJE - BABCIA, DZIADEK SIĘ STOSUJE!
Powiat BocheńskiZawody strażaków w obiektywie

III Charytatywny Bieg o Pierścień św. KingiDrukuj

III Charytatywny Bieg o Pierścień św. Kingi

START III Charytatywnego Biegu o Pierścień św. Kingi zbliża się wielkimi krokami. Już za kilkanaście dni w sobotę 1 lipca o godzinie 16 rusza po raz trzeci Bieg na dystansie 10 km. Nowa trasa tego biegu zadowoli amatorów a także celebrytów każdego rodzaju biegu.

Chcesz Pomagać ? Przyjedź do Bochni na Bieg do Parku Rodzinnego Uzbornia. Czeka na Ciebie 21 podopiecznych Fundacji Auxilium. Biegniesz właśnie dla nich. Skrzywdzone przez los dzieci i młodzież dostaną w tym dniu szansę od Ciebie. 100 % darowizny startowej przeznaczasz na ich leczenie.

Organizatorzy działają wyłącznie charytatywnie, a prawie 150 Wolontariuszy będzie czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników Biegów.

Rozpocznij przygodę biegania w Biegu Rodzinnym na 3 km lub przejdź z kijkami 3 km. Start tych biegów przewidujemy na godzinę 16.15

Wracamy do edycji Biegów dla Dzieci, które biegną dla najmłodszych podopiecznych fundacji Auxilium – Ali i Hani, które rok temu jako wcześniaki, urodziły się z porażeniem mózgowym.

Start tych biegów rozpoczniemy o godzinie 15.00 w konkurencji Bąblów na dystansie 100 metrów ; Krasnali z dystansem 500 metrów oraz Juniorów, którzy będą mieli do pokonania 1 kilometr.

Do firm które wspierają bieg dołączyła niedawno Fundacja PKO Banku Polskiego wspierając leczenie Krzysztofa Broszkiewicza- podopiecznego fundacji . Każdy uczestnik biegu który przyczepi sobie do koszulki kartkę z napisem „ biegnę dla Krzyśka „ (kartki będą do odbioru w dniu biegu w biurze zawodów) i dotrze z nią do mety przyczyni się do wsparcia finansowego jakie przekaże na leczenie Krzyśka Fundacja PKO BP .

Organizatorzy będą licytować na FB wyjątkowe przedmioty dostarczone przez wyjątkowych darczyńców oraz Ambasadorów Biegu,Licytujemy także 21 wyjątkowych numerów startowych. Każdy numer to jeden podopieczny fundacji Auxilum.

Bieg jest organizowany całkowicie Charytatywnie, nikt z organizatorów oraz wolontariuszy nie pobiera żadnych pieniędzy za zaangażownie w organizacje tego biegu i tak było podczas organizowania wszystkich edycji.

Całość środków zebranych z organizacji tego biegu są przeznaczane na Fundację Auxilium (poniżej link do strony Fundacji Auxilium)

Link


Bieg o pierścień św. Kingi - Strona Biegu


Link


Zapisy na bieg 10 km na stronie Link

Zapisy na bieg 3 km na stronie Link

Zapisy na bieg dla dzieci na stronie Link


Bieg główny (10 km):

START - Park Rodzinny Uzbornia - ul. Widok - ul. Generała Dąbrowskiego - ul. Zalesie Dolne - ul. Widok - ul. Kurów- ul. Krzyżaki - ul. Brzeźnicka - ul. Łychów - ul. Krzęczków - ul. Ogrodowa - ul. Św. Urbana - ul. Konfederatów Barskich - ul. Gazaris - Plac Pułaskiego - ul. Solna - ul. Rynek cz. północna - ul. Rynek cz. zachodnia - ul. Wolnica - ul. Różana - ul. Biała - Plac św. Kingi - ul. Gołębia - droga dojazdowa do US w Bochni - Planty - ul. Czackiego - ul. Matejki - ul. Kazimierza Wielkiego - ul. Parkowa - Park Rodzinny Uzbornia - META.

(info/foto_auxilium)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.