'
Temat dniaZaskakujący powrót wariantu budowy mostu w Świniarach Bezpieczeństwo publiczneKOMPENDIUM - JAK NIE DAĆ SIĘ OSZUKAĆ W INTERNECIE Województwo MałopolskieKapliczki odzyskają dawny blask
Powiat BocheńskiAktualizacja informacji o naborach wniosków o wsparcie

Czy Drogie jest nam CzyTanie?Drukuj

Czy Drogie jest nam CzyTanie?

W sobotnie popołudnie 27 maja 2017 r. Biblioteka zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do Parku Uzbornia na wyjątkową rodzinną Majówkę Literacką.
W programie imprezy zaplanowano: o godz. 14.00 warsztaty teatralno-czytelnicze z pacynkami „Zabawa w teatr” oraz „O niegrzecznym Filipku, zielonym ogonie, czarach i co z tego wynikło”- spektakl teatru Bajdurka, o godz. 15.00 literacką grę terenową „Znajdź zapomnianego”, o godz. 16.00 spotkanie z Arturem Barcisiem, który będzie czytał, opowiadał i bawił się słowem, a o godz. 18.00 koncert rapera i freestylowca Arkadio, którego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach.


Tuż obok muszli koncertowej zostanie zaaranżowana „zielona czytelnia”, do której zapraszamy na happening czytelniczy. W „zielonej czytelni” wszyscy uczestnicy, wygodnie rozlokowani na karimatach i leżakach będą mogli czytać książki tradycyjne lub e-booki na smartfonach. Lubiących bawić się słowem zachęcimy do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie najciekawszego memu o książkach i czytaniu. Zapraszamy do wspólnej, wspaniałej zabawy!


(info/plakat_biblioteka_bochnia)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.