'
Temat dniaWnioski NIK o eliminowaniu kierujących pod wpływem... Powiat BocheńskiFestiwal Piosenki - Integracja Malowana Dźwiękiem Gmina DrwiniaJak zmieniała się gmina Drwinia - FILM
Województwo MałopolskieSAMORZĄDOWY PROGRAM POŻYCZKOWY

Nowy most w Drwini w tym rokuDrukuj

Nowy most w Drwini w tym roku

Już za kilka dni dowiemy się czy na Drwince w miejscowości Drwinia powstanie, jeszcze w tym roku, nowy most.
Dzięki inicjatywie Starosty Bocheńskiego złożony został w Ministerstwie Infrastruktury wniosek o przyznanie subwencji na budowę mostu. W dniu 16 maja starosta Ludwik Węgrzyn odebrał decyzję o przyznaniu subwencji w kwocie 1.668.200 zł. Dzięki dotacji pojawiła się sposobność, by ostatni z większych mostów na drogach powiatowych został wykonany.

W ślad za tym Zarząd Powiatowy Dróg ogłosił przetarg nieograniczony pn. „Rozbiórka istniejącego mostu o JNI 30004972 i budowa nowego obiektu inżynierskiego wraz z przebudową dojazdów do mostu w ciągu drogi powiatowej nr 2097K Ispina – Bieńkowice w miejscowości Drwinia”. Termin składania ofert upływa z dniem 08 czerwca 2017 r. o godzinie 9:00.

Jeżeli w postępowaniu wyłoniony zostanie wykonawca, to zgodnie z zapisami umowy most wybudowany będzie jeszcze w tym roku. Zakończenie robót określono w umowie na grudzień br.
(mat_grobla.net)

Komentarze

#1 | drwiniok dnia 20 styczeń 2018 19:23
coś im ten most krzywo wyszedł

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.