'
Temat dniaIwermektyna skuteczna w walce z koronawirusem? Bezpieczeństwo publicznePrzed szpitalem stanął specjalny namiot Powiat BocheńskiRaport z powiatu bocheńskiego!
Bezpieczeństwo publiczneKolejne ograniczenia w związku z koronawirusem

Strażacki Turniej Piłki Nożnej "Orlik 2017"Drukuj

Strażacki Turniej Piłki Nożnej "Orlik 2017"

W dniu 13 maja druhowie z OSP Mikluszowice i OSP Dziewin wspólnie zorganizowali Strażacki Turniej Piłki Nożnej na obiekcie Orlika w Mikluszowicach. Do turnieju przystąpiło osiem zespołów, a na placu gry wystąpiło łącznie blisko 70 zawodników. Rozegrano 16 spotkań, które wyłoniły najlepsze drużyny w turnieju.
W rozgrywkach najlepsi okazali się bocheńscy policjanci, którzy zajęli pierwsze miejsce w turnieju. Poniżej prezentujemy tabelę końcową:

I miejsce - Komenda Powiatowa Policji w Bochni
II miejsce - Ochotnicza Straż Pożarna Dziewin
III miejsce - Ochotnicza Straż Pożarna Mikluszowice 
IV miejsce - Młodzieżowa Drużyna Pożarna Mikluszowice
V miejsce - Ochotnicza Straż Pożarna Bieńkowice
VI miejsce - Ochotnicza Straż Pożarna Wyżyce oraz Orkiestra Dęta OSP Grobla 
VIII miejsce - Ochotnicza Straż Pożarna Stary Wiśncz. 

Najlepszym strzelcem turnieju został Kamil Kolanowski reprezentujący OSP Mikluszowice

Pogoda w dniu turnieju nie była łaskawa dla zawodników, niemniej jednak organizatorzy zadbali o dobre samopoczucie gości, którzy po zakończonych rozgrywkach zapowiedzieli swój udział w następnym turnieju.
Organizatorzy serdecznie dziękują osobom, które zaangażowały się w pomoc w czasie turnieju oraz przygotowanie i obsługę grilla. Szczególne podziękowania organizatorzy kierują dla Wiesława Matusika, który nie tylko pełnił rolę gospodarza ale również sędziego zawodów.
Słowa podziękowania należą się również członkom Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Mikluszowic za pomoc w rozwiązywaniu wszelkich spraw organizacyjnych. 

Pierwszy Strażacki Turniej Piłki Nożnej "Orlik 2017" przeszedł do historii! Inicjatorzy turnieju wierzą jednak gorąco, że zostały zbudowane podwaliny pod następne edycje rozgrywek, a drużyny, które w pierwszej edycji zajęły dalsze lokaty już wyrażają chęć do rewanżu w następnym turnieju. To może oznaczać jeszcze większe emocje dla samych uczestników i dla kibiców.
Najlepszym składamy gratulacje i dziękujemy za udział.

(info/foto_osp_mikluszowice/K.Kolanowski)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.