'
Temat dniaInformacyjny materiał filmowy dla kierowców Gmina DrwiniaEwakuacja Szkoły w Mikluszowicach Bezpieczeństwo publiczneSzczepienie lisów
Gmina DrwiniaKonkurs fotograficzny

Do you speak English?Drukuj

Do you speak English?

Do you speak English? na pewno wielu z nas zdarzało się usłyszeć to pytanie czy to w Polsce czy też za granicą. I nie zawsze udało nam się nam odpowiedzieć. Dnia 27 kwietnia 2017 uczniowie z naszej gminy uczyli się przełamywać bariery językowe w trakcie konkursu „ Let’s speak English” zorganizowanego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Świniarach w ramach realizacji projektu językowego „ English Teaching”.

Uczestnicy najpierw zmierzyli się z testem komunikacyjnym, później opisywali wylosowane zdjęcia i odpowiadali na pytania związane tematycznie ze zdjęciem. Na ostatnim etapie zaprezentowali przygotowane przez siebie scenki tematyczne. Dzięki nim przenieśliśmy się do angielskiej restauracji, sklepu w Londynie oraz do miejskiej przychodni na prowincji. Rywalizacja była tak wyrównana, że jury przyznało trzy pierwsze miejsca ex aequo uczniom reprezentującym Szkoły Podstawowe w Grobli, Mikluszowicach i Świniarach.

Nagrodami dla uczestników były gry dydaktyczne, książki i interaktywne pomoce do nauki języka angielskiego. Serdecznie gratulujemy!


(info/foto_sp_swiniary)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?