Temat dniaRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie
Gmina DrwiniaPrzedstawiamy władze Gminy Drwinia po wyborach samorządowych

"Szybka Dycha" wiosna edyszyn - Mikluszowice 23.04.2017 r.Drukuj

"Szybka Dycha" wiosna edyszyn - Mikluszowice 23.04.2017 r.

Już po raz drugi na terenie Puszczy Niepołomickiej rozegrany został wyścig kolarski na dystansie ok. 9800 m. na czas. Zawodnicy zmagali się dzisiaj nie tylko z dystansem ale również z kapryśną pogodą, która płatała figle uczestnikom. Mocno wiejący, czołowy wiatr oraz padający momentami deszcz, miał istotny wpływ na osiągane wyniki czasówki.

Na starcie stanęło 95 uczestników: kobiet i mężczyzn. Na mecie sklasyfikowanych zostało 94 zawodników. Na bezpiecznej, bo zabezpieczonej przez strażaków OSP z Mikluszowic i Woli Batorskiej, najszybciej w swoich kategoriach zjawili się na mecie:

Dekoracja najlepszych...

Po zakończonym wyścigu najlepsi odebrali puchary i nagrody, które wręczali zawodniczkom i zawodnikom: przewodniczący Rady Gminy w Drwini Roman Gołębiowski wraz z wójtem Mateuszem Kracikiem oraz przedstawiciele sponsorów.
Uroczystość ta odbyła się w kompleksie sportowym w Mikluszowicach przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym.
Ogranizatorami wyścigu byli: Firma ProActive Sports wspólnie z Nadleśnictwem Niepołomice, Miastem i Gminą Niepołomice oraz Gminą Drwinia.

Wyniki szczegółowe na stronie firmy Chronotex:Wyniki: