'
Temat dniaIwermektyna skuteczna w walce z koronawirusem? Bezpieczeństwo publicznePrzed szpitalem stanął specjalny namiot Powiat BocheńskiRaport z powiatu bocheńskiego!
Bezpieczeństwo publiczneKolejne ograniczenia w związku z koronawirusem

Już jutro Szybka dycha w Puszczy NiepołomickiejDrukuj

Już jutro Szybka dycha w Puszczy Niepołomickiej

W niedzielę 23 kwietnia, już po raz drugi, amatorzy kolarstwa zmierzą się podczas „Szybkiej Dychy”, czyli indywidualnej jazdy na czas po mierzącej niemal 10 kilometrów trasie popularnie zwanej Żubrostradą w Puszczy Niepołomickiej. Początek o godzinie 10.15.

Na starcie poprzedniej Szybkiej Dychy, rozgrywanej jesienią zeszłego roku, stanęło 136 osób. Byli wśród nich zarówno ci, którzy jazdę na rowerze traktują rekreacyjnie, jak i kolarze, którzy siedząc na siodełku nie uznają kompromisów i dzięki ciężkim treningom osiągają wyniki zbliżone do zawodowców.

Tym razem biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie kompleksu sportowego Orlik w Mikluszowicach. Start również w Mikluszowicach, ale przy szlabanie, zaś meta - w Zabierzowie Bocheńskim.

Z uwagi na kameralny charakter zawodów, liczba startujących jest ograniczona. Koszt uczestnictwa wynosi 30 złotych.

Zapisy na stronie firmy Chronotex:Chronolex.pl

Więcej o zawodach na stronie: wyscigrowerowy.pl

Imprezę organizuje firma ProActive Sports wspólnie z Nadleśnictwem Niepołomice, Miastem i Gminą Niepołomice oraz Gminą Drwinia.Zobacz relację z ubiegłorocznej „Szybkiej Dychy”.


Grobla.net

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.