'
Temat dniaPonad 3,7 mln zł dla małopolskich szkół Bezpieczeństwo publicznePodinspektor Jarosław Kmieć nowym Komendantem Powiatowym Policji w Bochni Powiat BocheńskiXXVI Wiśnicka Parada Orkiestr Dętych
SportWyjątkowy czerwcowy weekend w Małopolsce, pełen sportowych emocji

Kronika PolicyjnaDrukuj

Kronika Policyjna

Zniszczenia samochodów na terenie Bochni
W dniu 17 kwietnia 2017 r. Komenda Powiatowa Policji w Bochni została powiadomiona o uszkodzeniu samochodów zaparkowanych w rejonie jednego z kościołów na terenie Bochni. Uszkodzenia te polegały na porysowaniu karoserii pojazdów ostrym narzędziem. Jak ustalono pojazdy zostały pozostawione przez osoby, które udały się na nabożeństwo.
W wyniku podjętych czynności policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawcę dokonanych uszkodzeń. Wymieniony porysował m.in. samochody marek Seat Ibiza, Toyota Avensis, Renault Scenic, Opel Vectra.
W toku czynności procesowych z udziałem zatrzymanego okazało się, że w podobny sposób uszkodził jeszcze kilka innych pojazdów zaparkowanych na terenie Bochni.
Wymienionemu za dokonanie tego przestępstwa grozi do 5 lat pozbawienia wolności oraz odpowiedzialność materialna za dokonane uszkodzenia.

Spokojny świąteczny weekend na bocheńskich drogach.
 
W świąteczny weekend pomiędzy 14 a 17 kwietnia 2017 r. na drogach powiatu bocheńskiego nie wydarzyły się wypadki drogowe. Zanotowano łącznie 7 kolizji, w których nikt nie ucierpiał. Zatrzymano 4 nietrzeźwych kierujących,  jeden z zatrzymanych miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Dwie  z wymienionych kolizji  miały miejsce ze zwierzętami.  Do zdarzeń  z sarnami doszło w  Bochni przy ul. Krzyżanowickiej oraz  w Ostrowie Szlacheckim. Jedna z kolizji miała miejsce w Bochni przy ul. Górskiej, gdzie doszło do  stoczenia się nieprawidłowo zabezpieczonego pojazdu, który staczając się uderzył w prawidłowo zaparkowany samochód. Pozostałe kolizje były wynikiem nieprzestrzegania przez kierujących obowiązujących przepisów ruchu drogowego.  
(info:bp_kpp_bochnia_)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.