'
Temat dniaPOLSKA JEST JEDNYM Z NIELICZNYCH EUROPEJSKICH KRAJÓW, KTÓRY NIE MA NARODOWEJ STRATEGII ROWEROWEJ KulturaAnioły i Święty Mikołaj w bocheńskim muzeum Powiat BocheńskiSOŁTYS ZIEMI BOCHEŃSKIEJ 2020-2022 WYBRANY
Powiat BocheńskiKonferencja prasowa w Bochni z udziałem posła Władysława Kosiniaka-Kamysza

Dwóch crossowców zatrzymanych na terenie kompleksu leśnego w RajbrocieDrukuj

Dwóch crossowców zatrzymanych na terenie kompleksu leśnego w Rajbrocie


Policjanci Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu zatrzymali w Rajbrocie dwóch młodych mężczyzn, którzy urządzili sobie przejażdżkę motorami po tamtejszym kompleksie leśnym. Do ujęcia motocyklistów doszło we wtorek 17 stycznia w południe.


Jednego z motocyklistów, 26-letniego mieszkańca powiatu bocheńskiego policjanci zatrzymali na miejscu i ukarali mandatem karnym, drugi zdołał uniknąć kontroli, ale nie kary. Policjanci szybko ustalili personalia drugiego młodzieńca (17 lat), który, podobnie jak jego kolega został ukarany mandatem.

Działania policjantów z Nowego Wiśnicza związane były z licznymi skargami od obywateli, którym hałas motocykli i dewastacja kompleksów leśnych bardzo się nie podoba.

Policjanci zapowiadają dalsze kontrole miejsc, w których tego typu rozrywka jest niedozwolona, a jak wskazuje przykład z wtorku – crossowcy nie są bezkarni.

(info:bp_kpp_bochnia_Ł.Ostręga)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.