'
Temat dniaRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie
Gmina DrwiniaPrzedstawiamy władze Gminy Drwinia po wyborach samorządowych

Dobre bieganie braci MizurDrukuj

W dniu 23 października 2016 r. w Krakowie odbył się już po raz trzeci „III KwioBieg". Trasa biegu prowadziła bulwarami wzdłuż Wisły pod Wawelem. Biegacze rywalizowali na dystansie 10 km. W stawce około 500 zawodników znalazło się dwóch reprezentantów GK HDK PCK w Drwini: Marek i Rafał Mizurowie.
W kategorii krwiodawców Marek Mizur zajął II - miejsce z czasem 00;38;26. Jest to już kolejny sukces krwiodawcy z Dziewina – w roku ubiegłym zajął miejsce I.

W klasyfikacji ogólnej (open) nasi reprezentanci zajęli: Marek Mizur - 11m, a Rafał Mizur z czasem 00;42;52 zajął 35m.

Wydarzenie, zorganizowane przez Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża, miało też na celu promowanie zdrowego stylu życia wraz z pozyskiwaniem funduszy na rozwój krwiodawstwa.

Gratulacje dla Marka i Rafała!

(Produkcja: MasterEye - Paweł Koliszewski/materiał nadesłany przez PCK – KHDK Drwinia)