'
Temat dniaGminne Zawody Sportowo - Pożarnicze w Bieńkowicach Gmina DrwiniaDożynki Gminne 2019 - Bieńkowice, gm. Drwinia Województwo MałopolskiePo ośmiu latach przerwy
Województwo MałopolskieW 99. Rocznicę Bitwy Warszawskiej - Cudu nad Wisłą...

Wakacyjna akcja krwiodawców w Strzelcach WielkichDrukujGminny Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Drwini w niedzielę 11 lipca 2016 r. zorganizował w Strzelcach Wielkich drugą już w tym roku otwartą akcję krwiodawstwa. Tym razem pod kościołem zaparkował ambulans z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie, gdzie jego pracownicy zbierali od dawców ten bezcenny dar. Do podzielenia się nim z potrzebującymi – szczególnie w okresie wakacji, kiedy dochodzi do tak wielu wypadków - zachęcał proboszcz parafii ksiądz Stanisław Tabiś.

PROMOCJA KRWIODAWSTWA!Krew zdeklarowało się oddać 24 osoby. Po badaniach krew oddało 17 osób, co pozwoliło na przekazanie do banku krwi 7650 ml krwi pełnej. Obsługą zajęli się członkowie klubu HDK w Drwini: Maria Klasa, Stefan Styczeń, Ireneusz Zacharski, Stanisław Data oraz Leszek Machaj.

Prezes Klubu HDK Stefan Styczeń wszystkim Honorowym Krwiodawcom składa serdeczne podziękowania i zaprasza na kolejne akcje krwiodawstwa, które odbędą się 11 września w Szczurowej i 18 września w Dziewinie.

(info_foto_gkhdk_drwinia)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.