'
Temat dnia14 KOLEJNYCH INWESTYCJI DZIĘKI OSZCZĘDNOŚCIOM PO PRZETARGOWYM Bezpieczeństwo publiczneAkcja krwiodawstwa 7 kwietnia 2024 roku Bezpieczeństwo publiczneAwans st. bryg. Piotra Gadowskiego na stanowisko Zastępcy Małopolskiego Komendanta PSP
Bezpieczeństwo publiczneWażny komunikat bezpieczeństwa!

Złoty medal Krzysztofa KozakaDrukuj

Kolejne zwycięstwo Krzysztofa Kozaka w Pucharze Polski Juniorów Młodszych w Judo, Piła 9-10 kwietnia 2016 r. Ośmiu wśród dziewięciu startujących zawodników MOSiR-u zdobyło punkty (zajęło miejsca w pierwszej siódemce), które dają dodatkowe miejsca dla regionu na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Trenerem naszych judoków jest Waldemar Kowalski.
Największy sukces osiągnął Krzysztof Kozak, który w kategorii 60 kg zdobył złoty medal.

Warto podkreślić, że startowało w jego wadze 40 zawodników. Wygrał on w pięknym stylu 5 walk w tym 4 na ippon ( czyli przed czasem). Potwierdził on tym samym swoją formę sprzed trzech tygodni, kiedy wygrał Puchar Polski w Suchym Lesie - tam rywalizowało 64 zawodników.

Został doceniony przez trenera kadry narodowej i powołany na Puchar Europy w Teplicach. Na ten puchar pojadą też (już na własny koszt) Konrad Stanuszek i Dawid Zajączkowski - członkowie kadry narodowej.