'
Temat dniaSzybka Dyszka 2019 za nami... Powiat BocheńskiWręczono Ordery Błękitnej Niezapominajki SportSZYBKA DYCHA 2019
Turystyka i RekreacjaRelacja z III Ogólnopolskiego Rajdu Niewidomych na tandemach po Małopolsce

Finał Konkursu Wiedzy Matematyczno - PrzyrodniczejDrukuj15.03.2016 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mikluszowicach odbył się Finał IX Gminnego Konkursu Wiedzy Matematyczno - Przyrodniczej. W konkursie wzięli udział gimnazjaliści z terenu Gminy Drwinia. Uczniowie w konkursie musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zakresu matematyki, fizyki, geografii, biologii i chemii. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

W pierwszej cześć teoretycznej uczniowie rozwiązywali testy z wymienionych wyżej przedmiotów. Natomiast w części praktycznej, uczniowie m. in. zajmowali się łamigłówkami, rebusami i krzyżówkami matematycznymi, rozpoznawali substancje chemiczne oraz zadania z wykorzystaniem mapy.

Dla trzecioklasistów był to kolejny sprawdzian wiadomości i umiejętności przed egzaminem gimnazjalnym. Laureaci otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział , oraz drobne upominki rzeczowe, które wręczyła Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mikluszowicach Pani Angelika Świerblewska.

Laureatami konkursu zostali:
- I miejsce Justyna Dziwiszewska - Grobla
- II miejsce Jan Kubas - Drwinia
- III miejsce Adam Pyrz – Mikluszowice.

W konkursie brali udział również uczniowie: z Grobli: Adam Kwiecień, Michał Turzyniecki, z Drwini: Jakub Staśto, Patrycja Huśler, Oliwia Boruta oraz z Mikluszowic: Dawid Janusz, Kacper Majta, Wiktor Górecki.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy ogromnej wiedzy i życzymy dalszych sukcesów. Składamy również podziękowania nauczycielom z poszczególnych przedmiotów, którzy przygotowali uczniów do konkursu.

Organizatorkami konkursu były panie z gimnazjum B. Piwowarczyk, A. Świerblewska, D. Mardyła, D. Nosal. Dziękujemy sponsorowi oraz organizatorkom konkursu za ufundowanie nagród dla laureatów i uczestników konkursu oraz poczęstunku.(info_foto_zsp_mikluszowice)

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.