'
Temat dniaBarbórka - Święto Górników, Hutników, Marynarzy, Rybaków, Żołnierzy, Kamieniarzy... Bezpieczeństwo publiczneNOWE RADIOWOZY DLA POLICJI W CAŁYM KRAJU Województwo MałopolskieWirtualne podróże po Małopolsce
Gmina DrwiniaDni Honorowego Krwiodawstwa

W dniu dzisiejszym most w Nowym Brzesku będzie otwarty!DrukujZgodnie z potwierdzonymi informacjami przez ZDW Rejon Jakubowice w dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych most w Nowym Brzesku zostanie otwarty!
Prace remontowe na moście w Nowym Brzesku zostaną zakończone w dniu dzisiejszym (11 grudnia 2015 r.), a w godzinach popołudniowych most zostanie otwarty dla ruchu samochodowego.


Zgodnie z harmonogramem robót most miał być zamknięty do 15 grudnia: "Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie Informuje, iż związku z planowanymi robotami naprawczymi obiektu mostowego w m. Nowe Brzesko - Ispina w dniach 12.11.2015 - 15.12.2015 r., obiekt w/w terminie zostanie zamknięty".
Otwarcie mostu przed terminem ucieszy mieszkańców, którzy musieli korzystać z objazdów. Przejazd przez most będzie jednak ograniczony dla pojazdów o masie całkowitej do 3,5 t.
(info_zdw_r_jakubowice)

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.